Cuma, Kasım 27, 2020
Ana Sayfa Teknoloji Xiaomi En iyi Telefonu Hangisi? 2020

Xiaomi En iyi Telefonu Hangisi? 2020

Xiaomi en iyi telefon modellerine ilişkin bir dizi portföy hazırlamak gayet mümkün. 

Nitekim, her geçen gün daha modern teknolojiye sahip telefonları piyasanın epey altında fiyatlarla satışa sunan Çinli elektronik eşya üreticisi Xiaomi, telefon piyasasında beğeni toplayan bir marka.

Bugün, sizin için Xiaomi en iyi telefonunun özelliklerini listeleyeceğiz. İşte, karşınızda Xiaomi en iyi telefonu… 

Xiaomi En İyi Telefon Modeli: Xiaomi Mi 10 256 GB

Çinli elektronik eşya üreticisi Xiaomi’yi teknolojinin olduğu her alanda görebilirsiniz. 

Elektrikli scooterdan tutun da otomatik faaliyet gösteren süpürgeye kadar oldukça geniş bir yelpazede satış yaptıkları biliniyor.

Nitekim, Xiaomi marka değerinin her geçen gün artması nedeniyle insanlarda Çin malı eşyalara yönelik güven derecesi de dolaylı olarak artıyor.

Xiaomi’nin başarılı olduğu bir diğer sektör ise cep telefonu piyasası. Bu alanda, eşsiz mimariye sahip başyapıtları ise, hiç şüphesiz: Xiaomi Mi 10 256 GB. 

Birçok bileşenin bir araya gelerek oluşturduğu Xiaomi Mi 10, küresel cep telefonu piyasasını tabiri caizse yıkıp geçmiş durumda. 

Rakiplerine kıyasla daha dinamik özelliklere sahip olması ve daha ekonomik olması hesaba katıldığında, Xiaomi Mi 10; piyasanın en önemli ürünlerinden biri olarak gösteriliyor.

Bütün bu nedenlerden ötürü Xiaomi Mi 10’un, Xiaomi en iyi telefonu olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

Xiaomi Mi 10 256 GB Özellikleri-Fiyatı

Xiaomi en iyi telefonu olan Mi 10 256 GB’nin kayda değer birçok özelliği bulunuyor. 

Her 100 kullanıcıdan 93’ünün takdirini toplayan Mi 10, öyle kolay es geçilemeyecek derecede iyi özellikleri bünyesinde barındırıyor. İşte o özelliklerden birkaçı;

 • Ekran Boyutu: 6.67 inç
 • Dahili depolama: 256 GB 
 • Bellek (RAM): 8 GB 
 • Batarya kapasitesi: 4780 mAh
 • Hızlı Şarj ve 4.5 G avantajı 
 • CPU Çekirdeği: 8 Çekirdek
 • CPU Frekansı: 2.84 GHz
 • Parmak izi okuyucu özelliği bulunuyor. 
 • Ağırlık: 208 gram
 • Telefon kalınlığı: 162.5 milimetre
 • Kamera çözünürlüğü: 108 Megapiksel -108 milyon noktadan oluşan fotoğraflar çekebiliyor. Yani, çoğu fotoğraf makinesinden daha kaliteli çekimler yapabilmek gayet mümkün.

2020 Ağustos ayının başında 7 bin liraya kadar düşen Xiaomi Mi 10’un güncel fiyatı alışveriş yapacağınız yere göre 8-9 bin lira arasında değişiyor.  

Son Gönderiler

Google Task Mate Nedir?

Google, kullanıcıların gerçek para kazanabildiği yeni uygulamaları Task Mate’i duyurduktan sonra, herkes “Google Task Mate nedir?” diye arama yapıyor. Ek gelir elde...

Yurt Dışında En Çok İzlenen Türk Dizileri

Ülkemizde yabancı diziler bir hayli sevilerek izleniyor. Bazıları Türk dizilerini hiç beğenmese de yurt dışında en çok izlenen Türk dizileri, sevilerek takip...

Yeni Koronavirüs Yasakları – Sokağa Çıkma Yasağı Saatleri

Koronavirüs vakalarının hızla yükselmesinin ardından ülkemizdeki ölüm sayısı ve salgının bulaşma düzeyi her geçen gün artıyor. Yeni koronavirüs yasakları ise vaka artışlarını...

Kış Aylarında Tüketilmesi Gereken Besinler

Kış mevsimi demek nezle, grip ve salgın hastalıkların hayatımızda iyice yer aldığı aylar demektir. Bu yüzden kış aylarında tüketilmesi gereken besinler, günlük...