Cumartesi, Kasım 28, 2020
Ana Sayfa Sosyal Medya Whatsapp Aero Nedir? 2020

Whatsapp Aero Nedir? 2020

Whatsapp Aero nedir? Wharsapp Aero ne işe yarar? Yeni uygulama hakkında merak edilen daha pek çok soru bulunuyor. Yapımcısı Türk olan uygulama Play Store’da 500 binin üstünde kişi tarafından indirildi. 

Uygulamanın sadece Android versiyonu bulunuyor, iOS kullanıcılarına yönelik geliştirilmiş bir versiyonu henüz duyurulmadı. Uygulama hakkında merak edilenleri bu yazımızda sizler için açıkladık.

Whatsapp Aero Nedir?

Whatsapp Aero nedir sorusuna cevap olarak; Whatsaap’ın yapmaya izin vermediği, etik bulmadığı eylemleri yapmaya olanak sağlayan uygulamadır denebilir. Whatsapp’ın kısıtlarını bu uygulama yıkıyor. Uygulama bünyesinde birçok farklı özellik barındırıyor.

Whatsapp Aero Özellikleri Nelerdir?

Whatsapp Aero uygulamasının sahip olduğu özellikler şu şekildedir:

  • Silinmiş olan hikayeleri yeniden görebilme imkanı sağlıyor.
  • Size gönderilen bir mesajı gönderen kişi silse dahi mesaj sizde görünür kalacaktır.
  • Whatsapp’da son görülmenizi kapattığınızda siz de diğer insanların son görülmesini göremiyorken; bu uygulama görmenize olanak sağlıyor.
  • Profil fotoğraflarına kimlerin baktığını gösteriyor.
  • Kimin ne zaman profil fotoğrafını ve Whatsaap durumunu değiştirdiğini gün ve saat olarak gösteriyor.
  • Farklı yazı tiplerinde yazabilme imkanı sağlıyor.
  • Binlerce farklı tema seçeneği bulunduruyor.
  • Yazıyor/ses kaydediyor gibi bilgilerinizin gizli tutulmasını sağlıyor.

Whatsapp Aero 3. parti bir uygulama olduğu için güvenirliği oldukça tartışılır. Başkasının bilgileriniz size sızdıran bir uygulamadan sizin bilgileriniz muhafaza etmesini beklemeyin. 

Aero indirerek Neredeyse hayatınıza dair tüm verilerin bulunduğu Whatsaap hesabınızı bu uygulamanın kullanımına sunuyorsunuz. İndirmeden önce bütün bunları düşünüp öyle indirmenizi tavsiye ediyoruz. Kişisel iletişim bilgileriniz, fotoğraflarınız, banka hesaplarınız vb. gibi kıymetli bilgilerinizin güvenliği için bu tip uygulamalardan uzak durmanız önerilmektedir.

Son Gönderiler

Google Task Mate Nedir?

Google, kullanıcıların gerçek para kazanabildiği yeni uygulamaları Task Mate’i duyurduktan sonra, herkes “Google Task Mate nedir?” diye arama yapıyor. Ek gelir elde...

Yurt Dışında En Çok İzlenen Türk Dizileri

Ülkemizde yabancı diziler bir hayli sevilerek izleniyor. Bazıları Türk dizilerini hiç beğenmese de yurt dışında en çok izlenen Türk dizileri, sevilerek takip...

Yeni Koronavirüs Yasakları – Sokağa Çıkma Yasağı Saatleri

Koronavirüs vakalarının hızla yükselmesinin ardından ülkemizdeki ölüm sayısı ve salgının bulaşma düzeyi her geçen gün artıyor. Yeni koronavirüs yasakları ise vaka artışlarını...

Kış Aylarında Tüketilmesi Gereken Besinler

Kış mevsimi demek nezle, grip ve salgın hastalıkların hayatımızda iyice yer aldığı aylar demektir. Bu yüzden kış aylarında tüketilmesi gereken besinler, günlük...