Pazar, Haziran 26, 2022
Ana Sayfa Sinema ve Dizi Virgin River 2.Sezon Ne Zaman?

Virgin River 2.Sezon Ne Zaman?

Netflix’in başarılı ve sevilen dizisi Virgin River 2.sezon ne zaman yayınlanacağı ve dizi hakkında pek çok bilgi merak ediliyor. Virgin River, yayınlanan ilk sezonunun kısa sürede topladığı izlenme oranları ve beğeniler sayesinde adından sıklıkla söz ettirmeye başlamıştı. Orijinal ve büyük bir kesime hitap eden konusu sayesinde dizi, hızlı bir şekilde yüksek başarıya ulaşmıştı. İlk sezonun yayınlanışının yalnızca iki hafta sonrasında açıklanan 2.sezon, hayranları fazlasıyla mutlu etmişti.

Ayrıca Bakınız : Netflix Belgesel Tavsiyeleri

Virgin River 2.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Virgin River 2.sezon ne zaman başlayacak? Dizi, ne zaman ikinci sezonuyla ekranlarla tekrar buluşacak? Netflix, dizinin 10 bölümlük yeni bir sezonla platformda yayınlanacağını 2019 sonlarında açıklamıştı. Ancak dizinin ekranlara geri dönüşü için tam olarak belirli bir tarih verilmemesi, dizinin izleyicilerini daha da meraklandırmıştı. Tam bir tarih bilinmese de dizinin 2.sezonu, yüksek ihtimalle 2020 yılının sonlarına doğru sevenleriyle buluşacak.

Kulislerde dolaşan dedikodular, ikinci sezonun da tıpkı ilk sezon gibi Aralık ayında yayınlanacağı yönünde. Ancak bu sene çıkması beklenen yeni sezonun, Covid-19 pandemisinden etkilenip etkilenmeyeceği henüz bilinmiyor. Şu anlık yeni sezonun yayın tarihi ile ilgili bilinenler bu yönde.

Virgin River 2.Sezonda Hangi Konular İşlenecek?

Dizinin ilk sezonunun gidişatı, Robin Carr tarafından kaleme alınan Harlequin kitap serisine göre ilerlemişti. İkinci sezonun da yine aynı şekilde hikayeyi takip edeceğini tahmin ediyoruz. Dizinin ilk sezonunda yaşanan bazı açıklanmayan olayların da yeni sezonla birlikte açıklanarak izleyicilerin merakının giderileceğini söyleyebiliriz. Ayrıca dizinin yeni sezonunda, ilk sezondaki karakterlerin büyük çoğunluğunu tekrar göreceğiz.

Virgin River 2.Sezon Ne Zaman Fragmanı Çıkacak?

İzleyici kitlesi, yeni çıkacak sezonla ilgili merak ettiklerine ufak da olsa bir cevap bulabilmek için yeni sezon fragmanının yayın tarihini merak ediyor. Bu yıl içinde yayınlanması beklenen dizinin 2.sezonu için henüz yayınlanmış bir fragman yok. Ancak bilindiği kadarıyla Netflix platformu, fragmanları dizilerin yayınlanmasına yakın tarihlerde yayınlıyor. Görünen o ki, dizinin izleyici kitlesinin yeni sezon hakkında bir ön bilgi edinebilmesi için 2020 yılının sonlarını beklemeleri gerekecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Gönderiler