Pazar, Haziran 26, 2022
Ana Sayfa Oyun Valorant Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır? 2020

Valorant Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır? 2020

Valorant şifre değiştirme nasıl yapılır? Son dönemin en popüler online oyunları arasında neredeyse lider konumda olan Valorant oyunu, yüz binlerce kişi tarafından sevilerek oynanıyor. Valorant oyununa güvenli bir şekilde giriş yapmamız için nelere dikkat etmemiz gerekiyor? Hep birlikte detaylı bir şekilde inceleyelim. 

Valorant Şifre Değiştirme

Valorant oyununda ki şifrenizi unuttuysanız ya da değiştirmek istiyorsanız çok kısa ve pratik bir şekilde halledebilirsiniz. Valorant şifre değiştirme nasıl yapılır? Bunun için yapmamız gerekenleri sırasıyla liste haline getirdik:

  1. İlk olarak auth.riotgames.com adresine giriş sağlıyoruz.
  2. Burada karşımıza açılan sayfada ”oturum açamıyor musun?” yazısına tıklıyoruz.
  3. Hemen ardından karşımıza yeni bir pencere açılıyor ve buradan da ”şifreni mi unuttun?” yazan sekmenin üzerine basıyoruz.
  4. Karşımıza çıkacak olan sayfada bizlerden kullanıcı adımızı girmemiz istenecek.
  5. Buraya kullanıcı adımızı yazıyoruz ve kullanmış olduğumuz e posta adresimize bir mail geliyor. Burada gelen maile göre adımları takip ederek yeni şifremizi belirliyoruz.

Valorant Şifre Değiştirmen Önce Bilinmesi Gerekenler

Kötü niyetli kişilerin Valorant oyun hesabınıza giriş yapmasını önlemek adına birkaç püf noktaya dikkat etmemiz gerekiyor. Bu sayede hesabımızı güvenli bir hale getirmiş olacağız.

  1. Belirleyeceğimiz şifrede en az bir büyük harf, bir küçük harf, bir rakam ve bir özel ifade bulunması gerekiyor.
  2. Kendi ismimizin ve doğum yılımızın bilgilerini içeren şifreler kullanmamamız gerekiyor.
  3. Sosyal medya üzerinde karşımıza çıkan her bağlantıyı açmamamız gerekiyor. Virüs ve benzeri dosyalardan bilgisayarımızı korumalıyız.
  4. Son olarak şifremizi bilgisayar ya da mobil cihaz üzerine yazmak yerine ufak bir kağıt üzerine yazmamız daha sağlıklı olacaktır.


Son Gönderiler