Cumartesi, Kasım 28, 2020
Ana Sayfa Oyun Valorant Mobile Ne Zaman Çıkacak? 2020

Valorant Mobile Ne Zaman Çıkacak? 2020

Riot Games tarafından geçtiğimiz aylarda önce kapalı beta sürümü çıkan Valorant, ardından tüm PC oyuncuları için indirilebilir hale getirilmişti. Twitch yayıncıları tarafından drop düşmesi ile beraber bazı oyuncuların erişim sağlayabildiği oyun, günümüzde ücretsiz olarak indirilebilen en kaliteli alternatiflerin başında geliyor. Uzun yıllardır CS Go oyununa bir rakibin gelmesi beklenirken Valorant bu anlamda fazlasıyla kaliteli bir oyunu karşımıza çıkardı. Elbette ki oyun milyonlar tarafından oynanırken mobil oyuncular valorant mobile ne zaman çıkacak sorusunu da sık sık sormaya devam ediyor.

Ayrıca Bakınız: Valorant En iyi Crosshair Ayarları 2020

Valorant Mobile Ne Zaman Çıkacak? 2020

Valorant Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Milyonların ilgi odağı haline gelmeyi başaran Valorant, mobil oyunu ile ilgili henüz net bir geri dönüş sağlamamış olsa da yakın zamanda önemli gelişmelerin yaşanması bekleniyor.

Valorant Nedir?

Valorant mobile ne zaman çıkacak sorusunun detaylarından önce oyunun temel yapısını öğrenmekte fayda olabilir. Riot Games tarafından 5’e 5 FPS oyunu olarak piyasaya sürülen Valorant, milyonlarca oyuncuyu etkilemeyi başardı. Bilgisayar üzerinde düşük istemli bir sistem talep etmesinden dolayı performansı çok yüksek olmayan bilgisayarlar dahi Valorant’ı kolayca çalıştırıyor.

Herkese hitap etmesinden dolayı küçük yaşlardan büyük yaşlara kadar geniş bir oyuncu kitlesi bu oyunu tercih edebiliyor. CS GO’ya önemli bir rakip olarak gelen ve hile sistemi ile de hilecileri oyundan uzak tutmayı başaran Valorant bu yönü ile de büyük bir beğeni toplamayı başardı. Böylelikle oyuncular tamamıyla rekabet ve eğlenceye dayalı bir oyunu karşılarında buldu.

Valorant Mobile Çıkacak Mı?

Oyun dünyasında valorant mobile ne zaman çıkacak sorusu sürekli olarak soruluyor. Oyuncu sayısı bazında bilgisayarın ardından elbette ki mobil dünyada yer alan kullanıcı sayısı oldukça fazla. Bu kapsamda da oyuncular mobil oyunun piyasaya sürülmesi ile PUBG Mobile veya Fortnite Mobile gibi bir alternatifi karşılarında bulmak istiyor.

Riot Games’in kaliteli bir alternatifi oyun dünyasına kazandırmasının ardından mobil sürüm için meraklar artmaya başladı. Henüz bu yönde resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, Valorant’ın yakın bir zamanda mobil sürüme uygun bir oyun çıkarması bekleniyor. Bu yönde yapılacak bir açıklama ise Valorant Mobile Ne Zaman Çıkacak? sorusunun kesin cevabı niteliğinde olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Gönderiler

Google Task Mate Nedir?

Google, kullanıcıların gerçek para kazanabildiği yeni uygulamaları Task Mate’i duyurduktan sonra, herkes “Google Task Mate nedir?” diye arama yapıyor. Ek gelir elde...

Yurt Dışında En Çok İzlenen Türk Dizileri

Ülkemizde yabancı diziler bir hayli sevilerek izleniyor. Bazıları Türk dizilerini hiç beğenmese de yurt dışında en çok izlenen Türk dizileri, sevilerek takip...

Yeni Koronavirüs Yasakları – Sokağa Çıkma Yasağı Saatleri

Koronavirüs vakalarının hızla yükselmesinin ardından ülkemizdeki ölüm sayısı ve salgının bulaşma düzeyi her geçen gün artıyor. Yeni koronavirüs yasakları ise vaka artışlarını...

Kış Aylarında Tüketilmesi Gereken Besinler

Kış mevsimi demek nezle, grip ve salgın hastalıkların hayatımızda iyice yer aldığı aylar demektir. Bu yüzden kış aylarında tüketilmesi gereken besinler, günlük...