Cumartesi, Mayıs 28, 2022
Ana Sayfa Oyun Valorant İsim Değiştirme Nick Değiştirme 2020

Valorant İsim Değiştirme Nick Değiştirme 2020

Riot Games tarafından piyasaya sürülen Valorant oyunu, kısa bir süre içerisinde milyonlarca oyuncunun favori oyunu haline geldi. Fakat yoğun ilgi görmesinin yanı sıra oyuncular Valorant isim değiştirme nick değiştirme işlemlerinin nasıl yapılabileceğini de merak ediyor.

Ayrıca Bakınız : Valorant FPS Arttırma 100%

2 Haziran’dan önceki sürümünde Twitch yayıncılarının yayınlarını izleyerek oyunu alma şansı olan oyuncular, bu tarihten itibaren oyunun ücretsiz sunumuna erişim fırsatı buldu. Elbette ki bu anlamda da oyun içerisinde ID, yani isim değiştirme işlemleri fazlasıyla merak edilen bir konu haline geldi.

Valorant ID Nasıl Değiştirilir?

Valorant isim değiştirme nick değiştirme sorusunun yanıtı için araştırma yapan oyuncular, Riot Games etiket ve isim değişimi imkanı verdiğini görüyor. Valorant ID değiştirme işlemini kolay bir şekilde halledebilen oyuncular, 30 günde bir olmak üzere bu tercihi kullanabiliyor.

Auth.riotgames.com üzerinden Riot hesaplarına erişim sağlaması gereken bireyler, ardından sol bölümde yer alan Riot ID kısmına erişim sağlamalıdır. Bu bölümde karşılarına çıkan isim ve etiketler, belirtildiği üzere 30 günde bir olmak üzere değiştirilebilir konuma geliyor.

Valorant İsim Değiştirme Nick Değiştirme

Dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de, Valorant oyununda görünen ismin, kişilerin Riot hesabının da ismi haline gelmesidir. Riot hesabında ayarlara girilmesinin ardından Riot ID kısmında, 30 günde bir olma şartıyla bu isimler değiştirilebiliyor.

Oyuncular Valorant isim değiştirme nick değiştirme işleminin yanı sıra tüm Riot Games oyunlarında aynı ismi kullanabiliyor. Valorant oyunundaki ismin tüm Riot Games oyunlarında kullanılabilmesi de, şirket tarafından verilen bir avantaj olarak gözüküyor.

Valorant Nedir?

Valorant İsim Değiştirme Nick Değiştirme
Valorant İsim Değiştirme Nick Değiştirme

Uzun yıllar boyunca e-Spor arenasında League of Legends oyunu ile oyun sektörünü kasıp kavuran Riot Games, 2020 yılında Valorant ile yepyeni bir sayfaya geçiş yapmıştır. Counter Strike: Global Offensive oyununa benzerliği ile dikkat çeken Valorant, çıktığı günden bu yana oldukça geniş bir oyuncu kitlesi tarafından tercih ediliyor.

Overwatch oyununun da birçok özelliğine benzer seçenekler ile piyasaya çıkan oyun, 25 tur üzerinden oynandığı gibi 13 turu kazanan takımın zafere ulaşmasıyla sonuçlanıyor. Oyun öncesinde, her round öncesinde 30 saniyelik satın alma süreci de bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Gönderiler