Cuma, Kasım 27, 2020
Ana Sayfa Oyun Valorant En iyi Crosshair Ayarları 2020

Valorant En iyi Crosshair Ayarları 2020

Oyuncular da rekabetin tadını sonuna kadar çıkarmak isterken oynamalarını kolaylaştıracak nişangah araştırmalarına hız verdi. Valorant en iyi crosshair ayarları araştırmaları yapan oyuncular, bu sayede kendilerine en iyi hissiyatı veren nişangahı seçerek rakiplerini alt etmeyi amaçlıyor.

Son ayların en çok ilgi gören oyunlarının başında gelen Valorant, milyonlarca oyuncuyu bilgisayar başına kilitlemeyi başardı. Riot Games tarafından 2 Haziran tarihinde ücretsiz olarak kullanıma sunulan oyun, kısa sürede yoğun bir talep gördü.

Ayrıca Bakınız : Valorant isim Değiştirme Nasıl Yapılır ?

Valorant Crosshair Nedir?

Birçok kişi tarafından önemsiz olarak gözükse de, nişangah ayarı Valorant gibi rekabetin had safhada olduğu oyunlarda büyük bir öneme sahip durumdadır. Kişisel crosshair ayarı ile daha hızlı hedefleme yapılmasına imkan tanıyan nişangah, Valorant’ın oyun içi ayarlar menüsünden yapılabilmektedir.

Rakip takım oyuncularına ateş etmek için ekranın ortasındaki nişangah, crosshair olarak adlandırılmaktadır. Peki, crosshair ayarları nasıl yapılır? Valorant en iyi crosshair ayarları seçimini yapmak için hangi detaylara dikkat etmek gerekir?

Valorant Crosshair Ayarları Nasıl Yapılır?

Valorant oyununda crosshair ayarları için oyunun ana sayfasında yer alan “Settings” bölümüne gelmek gerekiyor. Bu pencerede orta kısımda yer alan “Crosshair” menüsü, herhangi bir ekstra ayar ve programa ihtiyaç duymadan nişangahınızı belirlemenizi sağlayacak.

Geniş çaplı bir ayar ekranında birçok farklı seçenek arasında tercih yapabilmek mümkün olup bu sayede düşündüğünüz crosshair ayarını oyuna yansıtma şansınız artıyor. Valorant en iyi crosshair ayarları seçeneklerini işaretleyerek, oldukça kolay kullanıma sahip bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Crosshair Ayarları Neleri Kapsıyor?

Oyunun ayarlar bölümündeki crosshair seçenekleri, birçok oyuna göre çok daha derin düşünülmüş durumdadır. Crosshair rengini seçerek başlayabileceğiniz nişangah bölümünde kırmızı, yeşil, siyah ve beyaz gibi farklı renk seçeneklerini görebilirsiniz.

Ana hatlar kısmında ise kalınlığı arttırma veya daha ince bir crosshair ile oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Hareket ve ateşleme bölümünde ise mermileri yürürken veya koşarken sıkmanız durumunda hangi bölümlere yayıldığı ve geri tepme oranı hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır.

Ateşleme hatalarını minimum seviyeye indirmek adına dış hatlar bölümünün kararını verebilir, aynı zamanda farklı alternatifler deneyebilirsiniz. Özellikle Valorant en iyi crosshair ayarları kapsamında profesyonel internet yayıncılarının kullandığı nişangah seçenekleri de en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Gönderiler

Google Task Mate Nedir?

Google, kullanıcıların gerçek para kazanabildiği yeni uygulamaları Task Mate’i duyurduktan sonra, herkes “Google Task Mate nedir?” diye arama yapıyor. Ek gelir elde...

Yurt Dışında En Çok İzlenen Türk Dizileri

Ülkemizde yabancı diziler bir hayli sevilerek izleniyor. Bazıları Türk dizilerini hiç beğenmese de yurt dışında en çok izlenen Türk dizileri, sevilerek takip...

Yeni Koronavirüs Yasakları – Sokağa Çıkma Yasağı Saatleri

Koronavirüs vakalarının hızla yükselmesinin ardından ülkemizdeki ölüm sayısı ve salgının bulaşma düzeyi her geçen gün artıyor. Yeni koronavirüs yasakları ise vaka artışlarını...

Kış Aylarında Tüketilmesi Gereken Besinler

Kış mevsimi demek nezle, grip ve salgın hastalıkların hayatımızda iyice yer aldığı aylar demektir. Bu yüzden kış aylarında tüketilmesi gereken besinler, günlük...