Cuma, Kasım 27, 2020
Ana Sayfa internet Trendyol Koleksiyon Kaydetme Parası Ne Zaman Yatar? 2020

Trendyol Koleksiyon Kaydetme Parası Ne Zaman Yatar? 2020

Büyük indirimleriyle sürekli gündeme gelen, Türkiye’nin en büyük E-ticaret platformlarından Trendyol, son kampanyası ile Trendyol koleksiyon kaydetme parası kazanmak isteyenlerin radarına girdi. Alışveriş yapmayı seven kişiler, para kazanabileceklerini öğrenince koleksiyon oluşturmaya karar verdi. 

Trendyol koleksiyon kaydetme nedir, nasıl çalışır, koleksiyon kaydetme parası ne zaman yatar gibi soruların cevabını bilmiyorsanız bu yazımızda öğreneceksiniz.

Trendyol Koleksiyon Kaydetme Parası Nedir?

Trendyol’da kullanıcılar beğendikleri ürünler ile koleksiyon oluşturabiliyor. Ayrıca oluşturdukları koleksiyonları online mesajlaşma uygulamaları ve sosyal medya aracılığıyla başka kullanıcılarla da paylaşabiliyorlar.

Trendyol koleksiyon kaydetme kampanyası, oluşturulan koleksiyonlar başkaları tarafından kayıt edilince kullanıcıyı ödüllendirmeyi amaçlıyor. Koleksiyon ne kadar çok kişi tarafından kaydedilmişse, koleksiyonu oluşturan kişi o kadar çok para ödülü kazanılıyor. 

Bir koleksiyondan kazanılabilecek maksimum para ödülü 25 TL’dir. Koleksiyon 25 defa kaydedildiğinde bu paraya ulaşılır. Kullanıcı birden fazla koleksiyon oluşturabilir ancak sadece bir koleksiyondan para ödülü kazanabilir. Para kazanacağı koleksiyon, en fazla kaydedilen koleksiyondur.

Kampanyaya aynı cihazdan birden fazla hesapla katılım sağlandığı tespit edilirse katılım hakkınız iptal edilir.

Trendyol Koleksiyon Kaydetme Parası Ne Zaman Yatar?

Trendyol koleksiyon kaydetme kampanyasından kazanılan paralar 13 Kasım saat 14.00 tarihinde kullanıcıların Trendyol cüzdan hesabına kupon olarak yatırılacak. Trendyol alışverişlerinde alt limit şartı koşulmadan kullanılabilecek ancak kuponların son kullanma tarihi var. Kuponlar sadece 20 Kasım saat 23.59’a kadar geçerli olacak.

Son Gönderiler

Google Task Mate Nedir?

Google, kullanıcıların gerçek para kazanabildiği yeni uygulamaları Task Mate’i duyurduktan sonra, herkes “Google Task Mate nedir?” diye arama yapıyor. Ek gelir elde...

Yurt Dışında En Çok İzlenen Türk Dizileri

Ülkemizde yabancı diziler bir hayli sevilerek izleniyor. Bazıları Türk dizilerini hiç beğenmese de yurt dışında en çok izlenen Türk dizileri, sevilerek takip...

Yeni Koronavirüs Yasakları – Sokağa Çıkma Yasağı Saatleri

Koronavirüs vakalarının hızla yükselmesinin ardından ülkemizdeki ölüm sayısı ve salgının bulaşma düzeyi her geçen gün artıyor. Yeni koronavirüs yasakları ise vaka artışlarını...

Kış Aylarında Tüketilmesi Gereken Besinler

Kış mevsimi demek nezle, grip ve salgın hastalıkların hayatımızda iyice yer aldığı aylar demektir. Bu yüzden kış aylarında tüketilmesi gereken besinler, günlük...