Perşembe, Aralık 3, 2020
Ana Sayfa Sinema ve Dizi Thor Love and Thunder Ne Zaman Çıkacak? 2020

Thor Love and Thunder Ne Zaman Çıkacak? 2020

Bilim – Kurgu tarzında film severlerin neredeyse hepsi Thor karakterini tanır. Bu karakterin yeni filmi Thor Love and Thunder ne zaman seyirciyle buluşacağı ise merak konusu. 

Marvel karakterlerinin arasından en çok sevilen kahramanlardan olan Şimşek Tanrısı, başrolü Chris Hemswoth’ın oynamasıyla birlikte daha da çekici bir karaktere dönüşüyor. İzleyiciler Thor Love and Thunder ne zaman yayınlanacağını öğrenmek için sabırsızlanıyor. 

Thor Love and Thunder Ne Zaman Yayınlanır?

Thor karakterini canlandıran Chris, röportajda Natalie Portman ve Tessa Thompson’ın da filmde yer alacağını ve kötü adam rolünü ise Batman serisinden tanıdığımız Christian Bale’ın oynayacağını duyurdu. 

Resmi açıklamalara göre ise filmin 11 Şubat 2022’de yayınlanması planlanıyor. Pandemi sürecinin sinema sektörünü negatif yönde etkilediğini biliyoruz. 

Bu süreç sonrasına birden fazla kaliteli film hazırlayan Marvel, Thor’un diğer üç filminden biraz daha dramatik bir senaryo izleyeceğini de açıkladı. Merakla beklenen filmin hasılatının da oldukça yüksek olacağı tahmin ediliyor.

Thor Serisinin Diğer Filmleri ve Konuları

Serinin geçmiş filmleri hakkında bilgi sahibi olmak için buraya göz atabilirsiniz:

  • Thor (2011): Asgard Kralı Odin seneler önce savaştığı Buz Devlerinden ganimet olarak onların güç kaynağı Antik Kışlar almıştı. Bu kaynağı almak için yeniden Asgard’a saldıran Buz Devleri başarısız olur ve geri dönerler. Babasının izni olmadan Buz Devleri’nin peşinden giden Thor güçleri elinden alınarak Dünya’ya sürgün edilir. 
  • Thor: Karanlık Dünya (2013): Önceki filminde yeniden güçlerini kazanan Thor, bu sefer karanlığın efendisi Malekith ile mücadele edecek ve Asgard’ı koruyacak.
  • Thor: Ragnarok (2017): Bu filmde Thor Ve Loki’nin bir ablası olduğu ortaya çıkar ve taht da olan hakkını almak için babasının sürgün ettiği yerden geri dönmüştür, Thor, alası Hela ile olan mücadeleyi kazanabilecek mi? 


Son Gönderiler

Netflix Türkiye Aralık Ayı Programı

Netflix Türkiye aralık ayı programı dolu dolu geliyor. Programda yeni başlayacak diziler, sezon devamı yapanlar ve filmler bulunuyor. Aralık ayı programında bir adet Türk...

Google Task Mate Nedir?

Google, kullanıcıların gerçek para kazanabildiği yeni uygulamaları Task Mate’i duyurduktan sonra, herkes “Google Task Mate nedir?” diye arama yapıyor. Ek gelir elde etmek isteyenler...

Yurt Dışında En Çok İzlenen Türk Dizileri

Ülkemizde yabancı diziler bir hayli sevilerek izleniyor. Bazıları Türk dizilerini hiç beğenmese de yurt dışında en çok izlenen Türk dizileri, sevilerek takip ediliyor. Dünyanın...

Yeni Koronavirüs Yasakları – Sokağa Çıkma Yasağı Saatleri

Koronavirüs vakalarının hızla yükselmesinin ardından ülkemizdeki ölüm sayısı ve salgının bulaşma düzeyi her geçen gün artıyor. Yeni koronavirüs yasakları ise vaka artışlarını biraz önler...