Pazartesi, Kasım 30, 2020
Ana Sayfa Sinema ve Dizi The Witcher 2.Sezon Ne Zaman?

The Witcher 2.Sezon Ne Zaman?

The Witcher’ın ilk bölümü 20 Aralık 2019’da yayınlandı. İzleyiciler tarafından sevilen dizi akıllara hemen The Witcher 2.sezon ne zaman yayınlanacak sorusunu getiriyor. Yayınlanmadan önce fragmanı ile ses getiren dizi izleyiciler tarafından çok sevildi. 

Ancak çoğu dizide olduğu gibi The Witcher dizisine de pandemi nedeniyle ara verildi. Resmi bir açıklama olmasa da dizinin ikinci sezonunun yayınlanması 2021 senesinin ortalarında olacaktır. 

The Witcher 2.Sezon Ne Zaman? The Witcher Evreni Nedir?

Leh yazar Andrzej Sapkowski tarafından Geralt of Rivia isimli baş karakterin kötü canavarları avlaması hakkında yazılan bu fantastik kitap, çok beğenildiği için sonrasında CD Projekt RED isimli oyun firması tarafından 2007 yılında öyküleştirilmiş bir rol yapma oyunu olarak piyasaya sunulmuştur. 
Daha sonrasında çekilen dizisi ise akıllara hemen Netflix Türkiye hesabından dizinin ikinci sezonu ile alakalı görseller yayınlandı. Bu da dizinin çekimlerine kaldığı yerden devam ettiğinin bir göstergesi. Dizinin beğenildiği kadar beğenilmediği yanları da oldu.

The Witcher 1. Sezon Oyuncuları Beğenilmemişti

Dizinin yayınlanmasından önce Steam hesaplarından oyunu alıp görevleri yapan izleyiciler, karakterlerin benzetilememesinden şikayetçi. Özellike Yennefer ve Triss Merigold karakterlerini canlandıran oyuncular izleyenler tarafından beğenilmedi. 
Oyunda görevlerin çok yavaş ilerlediği ve dizide Cris’in kayboluşuna çok erken gelindiği de izleyiciler tarafından belirtiliyor. Ancak yine de The Witcher 2.sezon ne zaman sorusunu sormaktan vazgeçmiyorlar. Sabırsızlıkla beklenen dizinin, ilk sezonda olduğu gibi kitaptan esinlenerek işleyişe devam edileceği tahmin ediliyor.


Son Gönderiler

Netflix Türkiye Aralık Ayı Programı

Netflix Türkiye aralık ayı programı dolu dolu geliyor. Programda yeni başlayacak diziler, sezon devamı yapanlar ve filmler bulunuyor. Aralık ayı programında bir...

Google Task Mate Nedir?

Google, kullanıcıların gerçek para kazanabildiği yeni uygulamaları Task Mate’i duyurduktan sonra, herkes “Google Task Mate nedir?” diye arama yapıyor. Ek gelir elde...

Yurt Dışında En Çok İzlenen Türk Dizileri

Ülkemizde yabancı diziler bir hayli sevilerek izleniyor. Bazıları Türk dizilerini hiç beğenmese de yurt dışında en çok izlenen Türk dizileri, sevilerek takip...

Yeni Koronavirüs Yasakları – Sokağa Çıkma Yasağı Saatleri

Koronavirüs vakalarının hızla yükselmesinin ardından ülkemizdeki ölüm sayısı ve salgının bulaşma düzeyi her geçen gün artıyor. Yeni koronavirüs yasakları ise vaka artışlarını...