Pazar, Haziran 20, 2021
Ana Sayfa Sinema ve Dizi The Walking Dead 10. Sezon Ne Zaman?

The Walking Dead 10. Sezon Ne Zaman?

The Walking Dead 10. sezon ne zaman devam edecek? TWD severlerin iyi bildiği gibi dizi, 24 Kasım’da yayınlanan 8. bölüm ile bir ara vermiştir. Daha sonra tekrar ekranlara geri dönen dizinin 10. sezonunun yaklaşan finali, Covid-19 pandemisi sebebiyle ertelenmiş ve yayınlanması planlanan 12 Nisan tarihinde yayınlanamamıştı. Ara verilen sezonun ise ne zaman devam edeceği, dizi severler tarafından büyük merak konusu oldu.

Ayrıca Bakınız : Brooklyn Nine-Nine 8.Sezon Ne Zaman?

The Walking Dead 10. Sezon Ne Zaman Devam Edecek?

The Walking Dead 10. sezon ne zaman geri dönecek? Bu soru, oldukça büyük bir izleyici kitlesine sahip dizinin bu izleyici kitlesi tarafından sık sık araştırılan bir soru haline geldi. Sizlerin de bildiği üzere dizi, küresel çapta dünyayı etkileyen koronavirüs pandemisi sebebiyle yaklaşan final bölümünün hemen öncesinde ara verme kararı almıştı.

The Walking Dead 10. sezon ne zaman tekrar başlayacağını merak edenler için, bu soru nihayet bir cevap buldu. Dizinin bu sezonunun final bölümü olan 16. bölüm “A Certain Doom”, Covid-19’un sebep olduğu uzun sayılabilecek bir aradan sonra nihayet 4 Ekim günü izleyicileriyle buluşacak. Tabi bu tarih, pandeminin şu anki seyir durumuna göre planlandığı için ilerleyen tarihte neler olacağını zaman gösterecek.  

The Walking Dead Spin-Off Serisi

The Walking Dead 10. Sezon Ne Zaman?

Dizinin yayınlandığı ana kanallardan AMC 10. sezonun ertelenmesinden önce, yine bu sene çıkması beklenen spin-off serisi World Beyond’un da ertelendiğini açıklamıştı. Dünyayı kasıp kavuran koronavirüs pandemisinden, bu sene içerisinde yayınlanması beklenen yeni spin-off serisi de nasibini aldı. 2019 yılının Nisan ayında açıklanan seri, The Walking Dead evrenini izleyiciye gösteren üçüncü dizi olacaktı.

İnsanların zombiye dönüşmesine sebebiyet veren hayali bir pandemiyi anlatan dizi, ironik bir şekilde bir pandemi sebebiyle izleyicisinden epey uzak kaldı. Salgın nedeniyle ertelenen ve iptal edilen onlarca dizinin olduğu kervana, The Walking Dead de katıldı. Bu arada, The Walking Dead dizisinin yayınlanmaya başladığı tarihten bu yana bir sezonun ortasında verdiği ilk ara oldu. Uzun bekleyişlerin sonunda neyse ki 4 Ekim tarihinde sezon finalinin yayınlanması bekleniyor.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Gönderiler