Pazartesi, Kasım 30, 2020
Ana Sayfa Sinema ve Dizi Spotify Nasıl İptal Edilir? Spotify Premium 2020

Spotify Nasıl İptal Edilir? Spotify Premium 2020

Spotify Premium hesabınıza artık para ödemek istemiyorsanız Spotify nasıl iptal edilir? diye düşünebilirsiniz. Spotify Premium aboneliğinizi hiçbir ekstra ücret ödemeden istediğiniz zaman iptal etme imkanına sahipsiniz.

Aboneliği iptal ederken iptal edilen ayın abonelik ücretini ödediyseniz, başka hiçbir ek ücret ödemeden iptal etme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Spotify Nasıl iptal Edilir? 

Spotify hesap iptali oldukça basit bir işlemdir. Birkaç kolay adımla hemen hesabınızı iptal edebilirsiniz. Spotify hesabınızı iptal ettiğinizde müzikleriniz tekrardan reklamlarla birlikte kullanıma açık olacaktır. 

Çevrimdışı dinle özelliği çalışmayacaktır. Her şarkıyı bedava dinleme hakkı kadar dinleyebileceksiniz, premium şarkıların bazılarını dinleyemeyeceksiniz.

Adım adım Spotify nasıl iptal edilir şöyledir:

  • Spotify uygulamasında Premium butonuna basın.
  • Ardından Spotify planınızın altında yer alan Planı Değiştir ifadesine basın.
  • Spotify Free ifadesinin yanındaki kaydırmalı butonun kaydırıp aktif hale getirin. 
  • Aktifleşince Premium’u İptal Et ifadesine tıklayın.
  • Gereken onayları tamamladıktan sonra Spotify’dan onay mesajı gelmesini bekleyin.
  • Onay mesajındaki şifreyi girip işleminizi bitirin.

Spotify Hesabı Nasıl Kapatılır?

Spotify Premium aboneliğinizi iptal ettikten sonra hesabınızı tamamen silmek isteyebilirsiniz. Spotify hesabı kapatma adımları şu şekildedir:

  • Öncelikle bu bağlantıyı kullanarak Spotify’ın iletişim sayfasına gidin. 
  • Ardından sayfada bulunan iletişim formu ifadesine tıklayıp çıkan sayfada oturum açın.
  • Oturum açıldıktan sonra ekranda yer alan kategori listesinden Hesap ve konu olarak Hesabımı kalıcı olarak kapatmak istiyorum seçimlerini yapın.
  • Son olarak Hesabı Kapat butonuna tıklayın.

Son Gönderiler

Netflix Türkiye Aralık Ayı Programı

Netflix Türkiye aralık ayı programı dolu dolu geliyor. Programda yeni başlayacak diziler, sezon devamı yapanlar ve filmler bulunuyor. Aralık ayı programında bir...

Google Task Mate Nedir?

Google, kullanıcıların gerçek para kazanabildiği yeni uygulamaları Task Mate’i duyurduktan sonra, herkes “Google Task Mate nedir?” diye arama yapıyor. Ek gelir elde...

Yurt Dışında En Çok İzlenen Türk Dizileri

Ülkemizde yabancı diziler bir hayli sevilerek izleniyor. Bazıları Türk dizilerini hiç beğenmese de yurt dışında en çok izlenen Türk dizileri, sevilerek takip...

Yeni Koronavirüs Yasakları – Sokağa Çıkma Yasağı Saatleri

Koronavirüs vakalarının hızla yükselmesinin ardından ülkemizdeki ölüm sayısı ve salgının bulaşma düzeyi her geçen gün artıyor. Yeni koronavirüs yasakları ise vaka artışlarını...