Pazar, Haziran 26, 2022
Ana Sayfa Oyun Spec Ops: The Line Benzeri 5 oyun

Spec Ops: The Line Benzeri 5 oyun

Spec Ops: The Line, oyunlarda şimdiye kadar anlatılan en iyi hikayelerden biri ve oyunlarda hikaye anlatmanın sınırlarını zorlayan bir hikaye olarak tarihe geçecek. Oyun kasıtlı olarak sıradan bir askeri nişancı olarak çıktı ve insanların bu türden beklentilerini altüst etti.

Oyun, son derece stresli durumlarda 3 askerin zihninde üzücü ve karanlık bir yolculuk içeriyor. Spec Ops: Line ticari olarak başarılı olmayabilir, ancak sadık bir hayran kitlesine sahip ve yönetim kurulu genelinde büyük beğeni topladı.

Ayrıca Bakınız : PUBG Kurmalı Tüfekler

Oyunlarda gerçekten dikkate değer bir başarı ve her zaman tarihin en iyileri arasında yer alacak. Bunlar, hikaye anlatımı ve anlatım açısından benzer yüksek hırslara sahip oyunlar için seçtiklerimizden bazıları.

Spec Ops: The Line Benzeri 5 oyun

Sizlere Spec Ops The Line benzeri 5 oyun sizler için listeliyoruz .

5) Max Payne 3

Max Payne 3, ailesinin ölümünden ve Mona’nın kaybından sonra Max’in hayatındaki en alçak noktayı ve tüm kontrolü kaybetmesinin ardından başlıyor.

Daha sonra oyun, Max’i başka bir tavşan deliğinden daha ileri atmaya başlar ve ahlaksızlıkları nedeniyle hızlanır. Max Payne 3, oyun dünyasındaki en ikonik karakterlerden birinin aşılmaz zorluklara karşı hayatta kalmak için derinlere indiğini gören iddialı bir hikaye anlatıyor.

Max Payne 3 kesinlikle en sinematik oyun deneyimlerinden biri ve oyuncuların koltuklarını kabartacaktır.

4) Bioshock Trilogy

Bioshock üçlemesi 3 oyunluk bir settir ve her biri, oyuncuların her fırsatta kendilerini ikinci kez tahmin etmelerini sağlayacak akıllara durgunluk veren bir anlatıya sahiptir. Oyunların sağlam dünya inşaası rakipsizdir ve hikayesi son derece karmaşık ve tatmin edicidir.

Oyunlar şimdiye kadar anlatılan en iyi hikayelerden bazıları olarak kabul edildi ve oyuncuya birden fazla seviyede meydan okuyan bir hikaye. Bioshock üçlemesi, 2020’de bile oynayabileceğiniz en iyi atmosferik, anlatı temelli oyunlardan bazıları.

3) The Last of Us, Part I and II

The Last of Us, nispeten basit bir hikaye anlatarak mükemmelleşen, ancak gerçekten özel kılacak bir şekilde çığır açan bir oyundu. Tüm zamanların en yürek burkan oyunlarından biri olan The Last of Us, tüm zamanların en iyi oyunlarından biri olarak kabul edilir. The Last of Us Part II, orijinalin temelleri üzerine inşa edildi ve ölçek ve hırs açısından çok daha büyük bir hikaye sundu. Her iki oyun da kayıp, keder, intikam gibi dikkat çekici ve ciddi sorunları ele alıyor ve bunları nüansla ele alıyor. Oyunlar, video oyunlarının hikaye anlatımı için meşru bir sanat formu olarak kurulmasında son derece etkilidir.

2) Metro Trilogy

Metro serisi ilk ortaya çıktığında, oyuncuların görünüşte genel olan oyundan pek beklentileri yoktu. Ancak, yakında Metro: 2033 olan mutlak altın madenini keşfedeceklerdi.

Metro serisi, son derece iyi hazırlanmış iki devam filmi ile gittikçe güçlendi: Last Light ve Exodus. Üç oyun da bahsi yükseltmeyi başardı ve hikaye anlatımının kalitesini baştan sona korudu

Oyun oynamadan önce oyuncu ne kadar az oyunu bilirse, deneyim gerçekten de o kadar iyi olur. Metro serisi, 2020’nin en çok küçümsenen oyunlarından biri olabilir.

1) Hellblade: Senua’s Sacrifice

Mekanik olarak, Hellblade: Senua’s Sacrifice nispeten basit bir oyundur. Oyun, keşif ve çevre bulmacalarına vurgu yapan iyi bir kes-kes savaş döngüsüne sahiptir.

Ninja Theory’nin hırslı ve üzücü hikayesi, zihinsel durumu ona dayandığı ve cehennemde savaşmak zorunda olduğu kahraman Senua’yı takip ediyor.

Oyun, oyunculara baştan sona meydan okuyacak ve bir oyunun mutlak içgüdüsünü sunacak. Hellblade gerçekten oyun tarihinin en iddialı oyunlarından biridir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Gönderiler