Cumartesi, Kasım 28, 2020
Ana Sayfa Kimdir Sıla Ertaş Kimdir? (ertassla)

Sıla Ertaş Kimdir? (ertassla)

Son yıllarda Tiktok platformunun yükselişi ile takipçi kitlesini oldukça arttıran fenomen, sosyal medyada Sıla Ertaş kimdir? sorularının hedefi konumunda. Çektiği birbirinden farklı içerikler ile her geçen gün takipçi kitlesini büyüten Sıla Ertaş hakkında tüm bilinmeyenler sizlerle.

Tiktok camiasının parlayan yüzlerinden nam-ı diğer “ertassla” Sıla Ertaş kimdir? Ne tür içerikler üretir ? sorularını sizlerle inceliyoruz. 

Sıla Ertaş Kimdir ? Neler Yapar ?

Ürettiği samimi ve içten videolar ile kitlesini sürekli genişleten Sıla Ertaş, 2003 yılında İstanbul’da doğmuştur. 17 yaşındaki fenomen yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Sıla Ertaş 1,67 boyunda ve 52 kilodur. 

Sıla Ertaş 12 Temmuz doğumlu ve Yengeç burcudur. Çektiği dans, playback videolarıyla birçok takipçi kazanan Sıla’nın hangi platformda kaç takipçisi bulunuyor?

Takipçi Sayıları ve İçerikleri

Ürettiği her türlü içerikle büyük takipçi sayılarına ulaşan Tiktoker Sıla’nın sosyal medya hesaplarında ne kadar takipçisi bulunuyor, inceleyelim.

  • Tiktok: 549k takipçiye ve 5m beğeni sayısına sahip. Kullanıcı adı “ertassla” , Tiktok Sıla’nın en aktif olduğu platform olarak biliniyor.
  • Instagram: “ertassla” kullanıcı ismiyle 249k takipçi sayısı mevcut ve 165+ Instagram paylaşımı bulunuyor. 
  • Youtube: 16k aboneye sahip ve birçok alanda onlarca video paylaşımı bulunuyor.

Tüm bu platformlar arasından Sıla’nın Tiktok aracılığıyla büyük kitlelere ulaştığı ve ün kazandığı bilinenler arasında. Kendisi hala tüm platformlarda bulunsa da en aktif şekilde Tiktok’u kullanıyor. 


Son Gönderiler

Google Task Mate Nedir?

Google, kullanıcıların gerçek para kazanabildiği yeni uygulamaları Task Mate’i duyurduktan sonra, herkes “Google Task Mate nedir?” diye arama yapıyor. Ek gelir elde...

Yurt Dışında En Çok İzlenen Türk Dizileri

Ülkemizde yabancı diziler bir hayli sevilerek izleniyor. Bazıları Türk dizilerini hiç beğenmese de yurt dışında en çok izlenen Türk dizileri, sevilerek takip...

Yeni Koronavirüs Yasakları – Sokağa Çıkma Yasağı Saatleri

Koronavirüs vakalarının hızla yükselmesinin ardından ülkemizdeki ölüm sayısı ve salgının bulaşma düzeyi her geçen gün artıyor. Yeni koronavirüs yasakları ise vaka artışlarını...

Kış Aylarında Tüketilmesi Gereken Besinler

Kış mevsimi demek nezle, grip ve salgın hastalıkların hayatımızda iyice yer aldığı aylar demektir. Bu yüzden kış aylarında tüketilmesi gereken besinler, günlük...