Cumartesi, Kasım 28, 2020
Ana Sayfa Kimdir Selinay Saf Kimdir? 2020

Selinay Saf Kimdir? 2020

Son dönemlerin yükselen platformu Tiktok ile birlikte yıldızı iyice parlayan Selinay Saf çektiği Tiktok videoları ile büyük kitlelere ulaşmaya başladı. Peki Selinay Saf kimdir ? Neler yapar ? sorularını sizlerle inceleyeceğiz.

Son dönemlerde Youtube kanalı aracılığıyla kendisi hakkında merak edilen birçok sorunun cevabının videosunu paylaşan Selinay Saf, kendisi hakkında en çok merak edilenlere yanıt vermiş oldu. Dilerseniz şimdi Selinay Saf kimdir ? Kaç takipçiye sahip ? birlikte inceleyelim.

Selinay Saf Kimdir?

Tiktok videolarıyla tanıdığımız Selinay Saf 2004 yılında İstanbul’da doğmuştur. 16 yaşında olan Selinay, yaşamına İstanbul’da devam etmektedir. Yayınladığı dans videolarıyla büyük ilgi gören fenomen 1,64 boyunda ve 48 kilodur. 

Videosunda da ifade ettiği üzere Selinay amatör olarak piyano çalmaktadır. Daha öncelerde binicilik ile uğraşan Selinay geçirdiği bir kaza sonucu omuriliğini kırmıştır ve ölümün ucundan dönmüştür. Selinay psikolojik kitaplar okumayı çok seviyor ve ileride psikolog olmak istediğini söylüyor.

Selinay’ın Takipçi Sayıları

Daha çok Tiktok platformunda aktif olan Selinay’ın elbette diğer platformlarda da hesapları mevcut. Peki Selinay’ın takipçi sayıları ne kadar?

  • Tiktok : 175k ve 6,0m den fazla beğenisi sayısı bulunuyor, 411 videosu mevcut.
  • Instagram : 104k takipçiye sahip ve 70 adet paylaşımı bulunuyor. Ayrıca Instagram’da “saelthyy” nickiyle 6,2k takipçiye sahip bir fit tarifler sayfasına sahip.
  • Youtube: 27,5k aboneye sahip “sel saf” ismiyle bir kanalı var ama içerisinde video bulunmuyor.

Son dönemlerde saçlarını kazıtmasıyla sosyal medyada gündeme oturan Selinay, acaba kanser mi sorularını gündeme getirse de kendi isteği üzerine saçlarını kestiğini ve bir hastalığı olmadığını açıkladı.

Önceki İçerikEda Sakız Kimdir? 2020
Sonraki İçerikElanur Polat Kimdir? 2020

Son Gönderiler

Google Task Mate Nedir?

Google, kullanıcıların gerçek para kazanabildiği yeni uygulamaları Task Mate’i duyurduktan sonra, herkes “Google Task Mate nedir?” diye arama yapıyor. Ek gelir elde...

Yurt Dışında En Çok İzlenen Türk Dizileri

Ülkemizde yabancı diziler bir hayli sevilerek izleniyor. Bazıları Türk dizilerini hiç beğenmese de yurt dışında en çok izlenen Türk dizileri, sevilerek takip...

Yeni Koronavirüs Yasakları – Sokağa Çıkma Yasağı Saatleri

Koronavirüs vakalarının hızla yükselmesinin ardından ülkemizdeki ölüm sayısı ve salgının bulaşma düzeyi her geçen gün artıyor. Yeni koronavirüs yasakları ise vaka artışlarını...

Kış Aylarında Tüketilmesi Gereken Besinler

Kış mevsimi demek nezle, grip ve salgın hastalıkların hayatımızda iyice yer aldığı aylar demektir. Bu yüzden kış aylarında tüketilmesi gereken besinler, günlük...