Pazar, Haziran 26, 2022
Ana Sayfa Sinema ve Dizi Saygı Ne Zaman Başlayacak?

Saygı Ne Zaman Başlayacak?

Blutv’den yeni bir internet dizisi geliyor; Saygı! Blutv ve İnter Medya ortak yapımı olan Saygı ne zaman başlayacak ? Ercan Mehmet Erdem’in senaryosunu yazdığı ve Ali Taner Baltacı’nın yönetmenliğini yaptığı Saygı, Blutv’de yayınlanacak olan yeni bir internet dizisi. 

Dizi ilk duyulduğu andan itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosu ile fazlasıyla ilgi çekti. Diziyle ilgili bazı kritik bilgilerin de verilmesi üzerine dizinin başlangıç tarihi merak edilmeye başlandı.

Ercüment Çözer Geri Dönüyor!

Saygı dizisi özellikle Behzat Ç. severlerin fazlasıyla hoşuna gidecek! Dizi Ercüment Çözer’in kendine has adaleti ile yaratmaya çalıştığı dünyayı konu alıyor.

Nejat İşler’in hayat verdiği Ercüment Çözer karakteri Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinin kötü karakterlerinden biriydi. Buna rağmen kendine özgü duruşu ile Ercüment Çözer izleyenler arasında bir anti kahraman haline gelmişti. 

Behzat Ç. bittikten sonra özellikle Ercüment Çözer karakteri üzerine bir dizi ya da film çekilmesi izleyiciler arasında çeşitli sosyal medya kanallarında bahsi geçen ve istenen şeyler arasındaydı. 

Saygı ne zaman başlayacak?

Dizide Ercüment Çözer karakterini yine Nejat İşler’in oynayacağı biliniyor. Aynı zamanda Nejat İşler başrolü, Helen rolündeki Miray Daner ve Savaş rolündeki Boran Kuzum ile paylaşıyor.

Oyuncu kadrosu ve konusunun ardından izleyiciler Saygı ne zaman başlayacak sorusunu merak etmeye başladı. Bir Ercüment Çözer dizisi olan Saygı 27 Ekim’de Blutv’de sevenleri ile buluşacak!

Son Gönderiler