Cumartesi, Mayıs 28, 2022
Ana Sayfa Oyun PUBG TAARRUZ TÜFEKLERİ HANGİLERİ 2020 Güncel

PUBG TAARRUZ TÜFEKLERİ HANGİLERİ 2020 Güncel

Bu yazımızda size en iyi PUBG taarruz tüfekleri hangileri onları tanıtacağız.Hayatta kalma ve mücadele tarzı oyunlarda taarruz ve savunma için tüfekler, çok ama çok önemlidir. Günümüzde hayatta kalma temasıyla oynanan en popüler oyunlardan biri de PUBG’dir. PUBG oyununun mantığı ise şöyle: İlk olarak başlangıç tercihlerinizi yapıyorsunuz tercihleri yaptıktan sonra 100 kişinin bulunduğu haritada kendinizce belirlediğiniz stratejik noktaya iniş yapıyorsunuz.

Ayrıca Bakınız : PUBG Kurmalı Tüfekler Hangileri

Amacınız ise bulunduğunuz bölgedeki 100 kişinin arasında hayatta kalmak. Bunun için haritada indiğiniz alanda hayatta kalmanıza yardımcı olacak tüfekler, mermiler ve araçlar toplamanız çok önemli. Topladığınız tüfeklerin ise taarruz tüfekleri olması bu noktada size çok avantaj sağlıyor.

TAARRUZ TÜFEKLERİNİN ÖNEMİ 

PUBG TAARRUZ TÜFEKLERİ HANGİLERİ 2020 Güncel
PUBG TAARRUZ TÜFEKLERİ HANGİLERİ 2020 Güncel

Taarruz silahları klasik tabirle “otomatik ve yarı otomatik” tüfeklerdir. Taarruz silahları hem yakın hem de uzak menzil çarpışmalarında oldukça etkilidir. Yarı otomatik ve otomatik seçeneklerinin olması size menzile göre rahat davranabileceğiniz şekilde hareket etmenize yardımcı olacaktır. Peki öne çıkan en iyi PUBG taarruz tüfekleri hangileri beraber inceleyelim.

PUGB TAARRUZ TÜFEKLERİ HANGİLERİ

PUGB oyununda işinize yarayacak en iyi taarruz tüfekleri listemizde 4 adet taarruz tüfeği tanıtacağız. Bu tüfeklerin çeşitli artıları eksileri olduğundan dolayı yukarıdaki paragrafta da bahsettiğimiz üzere size tavsiyemiz bu tüfeklerden hangisi bu oyunda sizi  daha ileri götürüyorsa onu seçmeniz. Listemize herkesin favorisi GROZA ile başlayacağız.

İşte sırasıyla PUBG taarruz tüfekleri ;

  • GROZA: Groza nadir bir silahtır, sadece sandıkların içinden çıkıyor fakat saldırı silahları içinde en iyisi olduğu herkes tarafından kabul edilen bir gerçek. Tek olumsuz yanı uzaktan ateşlenmesinde biraz zorluk yaşanabilmesi.
  • M416: Listemizde ikinci silahımız M416. Yüksek hasar gücüne sahip bu silah gerek yakın gerek uzak menzilde işinizi fazlasıyla görüyor.
  • AKM: Belki de en güçlü silah olan AKM sadece 5 kurşunda rakibiniz hangi zırh fark etmeden öldürebiliyor.
  • SCAR-L: Hem kısa gem de uzun menzilde çatışmalarda çok etkili olan bu silahı en önemli özelliği yüksek ateş hızı. Bu özelliği sayesinde rakiplerinizi rahatça öldürebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Gönderiler