Pazar, Haziran 26, 2022
Ana Sayfa Oyun PUBG Mobile Silah Hasarları 2020

PUBG Mobile Silah Hasarları 2020

Son dönemlerin en sevilen platformlarından birisi haline gelen oyun, Pubg Mobile Silah hasarları araştırmaları ile gündemi oldukça meşgul ediyor. Büyük bir kitle tarafından oynanan oyunun silah hasarları neler, hangi silahı kullanmak size avantajlar sağlar hep birlikte inceleyelim.

Hayatımıza girdiğinden itibaren yoğun bir kitleye hitap eden Pubg, çıkardığı mobile versiyonu ile de büyük bir kitleye ulaşmıştı. Silah özellikleri, hasarları ve tarzlarıyla normal bilgisayar versiyonuna göre biraz daha farklılık gösterirken, Pubg mobile silah hasarları ne kadar, hangi silahlar daha güçlü inceliyoruz.

Pubg Mobile Silah Hasarları

Her oyuncunun oyun tarzına göre eline alabileceği birden çok silah çeşidi oyunda mevcut durumda. Kendi stratejinize göre hangi silahları kullanarak düşmanınızı daha kolay alt edebileceğinizi sizlerle paylaşıyoruz.

  • AWM Hasar 156
  • Groza Hasar 49
  • Mk14 Hasar 61 
  • M416 Hasar 41
  • AKM Hasar 49

AWM

En iyi silahlar listesinde her oyunda olduğu gibi Pubg mobile’de de kendine kolaylık yer bulan bir sniper modeli silah. Kafadan vuruş yaptığınız her koşulda rakibiniz 3 level kaska sahip olsa da ölümü tadacaktır. Awm silahını sadece yardım paketinden bulabilirsiniz. 

  • Taban Hasarı: 156

Groza

Otomatik silahlar arasındaki en hızlı atış hızına sahip olan model, yakın ve orta mesafede oyunda resmen dehşet saçıyor. Yardım paketinden sahip olabileceğiniz bu silahı elinize aldıktan sonra güven katsayınız zirveye ulaşacaktır.

  • Taban Hasarı: 49

Mk14

Oyunda hem otomatik hem de tekli biçimde kullanılabilen nadir silahlardan olan modele yalnızca yardım paketinden ulaşabilirsiniz. 4x dürbün aracılığıyla rakibinizi hayrete düşürmeye yetecek bir silah modelidir. 

Taban Hasarı: 61

M416

Her oyunun vazgeçilmez silahlarından birisi olan M4 modeli Pubg mobile’de de iyi bir güce sahip. Loot yapabileceğiniz hemen her alanda karşınıza çıkacak olan silah almaya başladığınızda vazgeçemeyeceğiniz silahlardan birisi. Yakın ve orta mesafede özellikle de Pubg Mobile’de oldukça güçlü bir silah. 

Taban Hasarı: 41

AKM

Geri tepme konusunda en büyük sorun yaşanan silahlardan olan Akm kontrol edilebildiği takdirde oyunun en güçlü silahlarından birisine dönüşüyor. Yakın mesafede en güçlü silahlardan birisi olan Akmye alıştığınız takdirde rakiplerinizin sizden çekeceği var.

Taban Hasarı: 49

Yukarıda paylaştığımız en çok hasar veren silahlar ile birlikte rakiplerinize korkulu dakikalar yaşatabilirsiniz. Pubg Mobile silah hasarlarını sizlerle paylaştık. Kendin için en doğru stratejiyi seçerek arenaya sen de katıl.

Son Gönderiler