Cumartesi, Mayıs 28, 2022
Ana Sayfa Oyun PUBG Mobile Redeem Code 2020

PUBG Mobile Redeem Code 2020

PUBG Mobile Redeem Code, oyunculara çeşitli büyüleyici görünümler, kostümler ve diğer kozmetikler sunuyor. Birçoğu, oyunu hiçbir şekilde etkilemese de, bu büyüleyici ögeleri almak istiyor. Kullanıcılar çeşitli etkinliklerden, RP’den, Lucky Spins’den ve benzerlerinden görünüm elde edebilir.

Ayrıca bu eşyaları almak için UC harcamak zorundalar. Bununla birlikte, kodları kullanma, ücretsiz dış görünüm elde etmenin en kolay yollarından biridir. PUBG Mobile redeem code 2020, oyuncuların bir çok öge alabildiği, benzeri olmayan , biricik kodları barındırır.

PUBG Mobile redeem code 2020

Oyuncular birçok benzersiz, orijinal eşyayı, oyun içi para birimini ve sürpriz ödülü, PUBG mobil ödeme kodları sayesinde edinebilir. Bu kodlar, oyuncuları ve hayranları teşvik etmek için oyun yayıncıları tarafından sağlanır. PUBG Mobile’ın sosyal medya hesaplarını takip ederek redeem kodları edinebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız : PUBG Kurmalı Tüfekler Hangileri ?

Bununla birlikte, bu kodların genellikle mutlaka bir kullanım sınırı vardır, bu nedenle hızlı bir şekilde kullanılmaları gerekir. Bu sebeple sosyal medyada takip ettiğiniz PUBG Mobile hesaplarına ait bildirimleri açık tutun. Her kodun geçerli bir süresi ve ögeleri vardır. Oyunular son kullanma zamanı dolmadan, kodu kullanarak ögeleri alabilirler.

Efsanevi kıyafet setleri, bedava UC’ler, silahlar vb. PUBG Mobile redeem code 2020 kullanarak alabileceğiniz pek çok türde öge mevcuttur. Bunların arasında, PUBG Mobile 2020 için ücretsiz bir UC Redeem kodu en çok beklenen şey olmalıdır. Bunun nedeni, birçok şeyin kilidini açmak ve satın almak için bu oyun içi para birimini kullanabilmenizdir.

Bunula beraber,  ilgili kodu geçerli olduğu dönemde, mesela elbise vb. şeyler için kullanmazsanız , ürünü PUBG Mobile mağazasından da alabilirsiniz. Yalnız, PUBG Mobile redeem code 2020 kullanarak alınamayan bazı şeyler vardır, bunlar ancak marketten satın alınabilir.

PUBG mobil ücretsiz UC kullanım kodu alma

Yukarıda belirtildiği gibi, en son haberleri ,sosyal medyadaki PUBG Mobile hayran sayfasını sıkı bir şekilde takip ederek bazı avantajlar yakalayabilirsiniz. Ayrıca, internette PUBG Mobile redeem code 2020  araması yapabilirsiniz. Daima en son gönderilere bakarak, taze redeem kodlarını alma imkanınız olabilir. Ancak, kod sıklıkla kullanıldığından veya süresi dolduğundan geçerli bir ödeme kodu alacak kadar şanslı olmalısınız.

Ücretsiz bir UC kullanım kodu almak için PUBG Mobile’daki web sitesini de ziyaret edebilirsiniz. Bazen, PUBG mobil sürümü aylık olarak  bir redeem kodları listesi verir. Ayrıca, oyun yayıncısı,  özel bazı etkinliklerde ve kutlamalarda çok sayıda değerli PUBG mobil kullanım kodu dağıtabiliyor. PUBG Mobile canlı akışları, izleyici sayısını en üst düzeye çıkarmak için genellikle hafta sonları gerçekleşir.

PUBG Mobile’da ücretsiz UC kullanım kodlarıyla ödülleri kullanma

PUBG Mobile sürümü, PUBG Mobile reeedem Code 2020 ile ilgili olarak “Recovery Center” adlı yeni bir özellik ekliyor. Tek yapmanız gereken oyunda karakter kimliği ve ödeme kodunu girmek. Başarılı olursa, hesabınız ücretsiz bir dış görünüm kazanacaktır. Öncelikle, PUBG Mobile’da ücretsiz UC için geçerli bir redeem kodu alın. Bu kodu  Mobile’ın Redeem Center’da  kullanacaksınız. “Geri Kazanım merkezi”nde doldurmanız gereken sekmelerin hepsini doldurun.  Bu işlemi cep telefonundan yapmanın daha kolay olduğunu belirtelim.

Oyuna kendi hesabınızla giriş yapın, kimlik bilgilerinizi kopyalayın. Ardından, “Kullanım” sayfasına dönün ve bu bilgileri  “Rol Kimliği” kutusuna yapıştırın. İhtiyacınız olan kimlik bilgileri oyunun profil bölümündedir. Sonra, ücretsiz UC kullanım kodunu bir sonraki kutuya kopyalayın. Ek olarak, son kutuya doğrulama kodunu girmeniz ve ardından “Kullan” düğmesini tıklamanız gerekir. Doğrulama kodu, kutunun yanındaki kartta verilmiştir. Ardından, PUBG Mobile reeedem Code 2020  aracılığıyla aldığınız UC’ler doğrudan oyun içi posta kutunuza gönderilecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Gönderiler