Cumartesi, Mayıs 28, 2022
Ana Sayfa Oyun Pubg Mobile Erangel 2.0 Ne Zaman Gelecek?

Pubg Mobile Erangel 2.0 Ne Zaman Gelecek?

 Pubg Mobile oyununa yeni harita güncellemesinin ne zaman geleceği, oyunseverler tarafından büyük bir merakla takip ediliyor. Peki Pubg Mobile Erangel 2.0 ne zaman gelecek? Bu sorunun cevaplandırılmasını bekleyenlerin sayısı hiç de azımsanmayacak kadar fazla.

Ayrıca Bakınız : PUBG Kurmalı Tüfekler Hangileri?

Erangel 2.0 ile gelmesi planlanan yeni değişiklikler, şüphesiz ki oyunu çok daha zevkli bir şekilde oynanır hale getirecek. Bu yüzden oyun severler yeni gelecek harita güncellemesi için oldukça sabırsız durumdalar. Yeni gelecek harita güncellemesinin kendisi çıkmadan, hakkında pek çok dedikodu türemeye başladı bile.

Pubg Mobile Erangel 2.0 Ne Zaman Gelecek? Yeni Güncellemeyle Birlikte Eklenecekler

Pubg Mobile Erangel 2.0 Ne Zaman Gelecek?

Peki, merakla beklenen Pubg Mobile Erangel 2.0 ne zaman gelecek? Tencent firması, Erangel 2.0 haritasını bir süredir beta sürümde tutuyordu. Oyun severler de haliyle ne zaman tam sürümün çıkacağını merakla beklemeye başladılar.

Yeni güncellemenin ne zaman güncelleneceği konusunda ortalıkta dönen çok fazla söylenti var. Pubg Mobile, daha önce 24 Ağustos’ta yeni düzen duyurusu yapacağını Twitter hesabından açıklamıştı. Bu duyurunun, yaklaşan uluslararası e-Spor etkinliği hakkında olacağı düşünülüyor. Ancak bu duyuru esnasında Erangel 2.0’ın da ne zaman geleceğinin açıklanması da söz konusu olabilir. Yeni güncellemenin tam sürümünün en kısa zamanda oyuna sürülmesi bekleniyor.

Pubg Mobile Erangel 2.0 Güncellemesi

Pubg Mobile Erangel 2.0 ne zaman gelecek, gelen güncellemeyle birlikte oyunu nasıl değişiklikler bekliyor? Bu güncellemede, Erangel haritasına yeni bir rota planlayıcısı eklenecek, böylece oynanış daha kaliteli bir hal kazanacak. Oyuncular böylelikle aynı bilgisayar versiyonundaki gibi birkaç noktayı işaretleyebilir ve oyunda kendilerine rotalar oluşturabilme imkanına sahip olacaklar.

Haritaya gelecek olan yeni güncellemeyle birlikte grafiklerde de yeniliklerin oluşturulması planlanıyor. Evlerin iç görünümleri ve kulelerin tasarımlarının değiştirilmesi, bu açıdan söz konusu olabilir. Grafiklere getirilecek yeniliklerle birlikte, oyunun iyice estetik bir hal alarak göze daha çok hitap etmesi işten bile değil. Gelecek olan güncellemeyi biz de büyük merakla bekliyoruz.

Olanları en güncel şekilde sizler için takip etmeye çalışıyoruz. Erangel 2.0 güncellemesinin çıkış tarihi konusunda maalesef henüz doğrulanmış bir duyuru yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Gönderiler