Pazar, Haziran 26, 2022
Ana Sayfa Oyun PUBG Mobile 16.Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2020

PUBG Mobile 16.Sezon Ne Zaman Başlayacak? 2020

Tüm Dünya’da bilinen ve severek oynanan PUBG Mobile 15.sezonu ilk yarısı tamamlandı.Peki PUBG Mobile 16.sezon ne zaman başlayacak? 

PUBG Mobile her sezonda olduğu gibi yine 15.sezonda da birçok yenilikle oyuncuların her zaman ki gibi ilgi odağı olmaya başardı.Şimdi oyuncuların en çok merak ettikleri konu ise bizleri 16.sezonda neler bekliyor olduğu.  

Güncelleme Nasıl olacak ? 

PUBG Mobile 15. sezonda Royal pass bölümü kilitlendikten sonra yeni sezonun Royale pass’ı kullanıma sunulan kadar oyuna bir süre kimse giremeyecek.Bu aşamada PUBG Mobile’ın yükleme ekranında küçük bir oyun içi yama güncellemesi olabilir.Güncelleme yaptığınızda Royal pass bölümü kullanıcılara açılacaktır.

Merakla beklenen PUBG Mobile 1.1 güncellemesi sezon 15 bitmeden hemen önce yayınlanması bekleniyor.

Yeni sezonda bizleri neler bekliyor ? 

Oyunun her sezonunda olduğu gibi 16. sezonda da iki çeşit Elite pass olacağı tahmin ediliyor. Elite Upgrade Royale Pass yaklaşık 600 uc ye satılacağı beklenirken  Elit Upgrade Pass’ın 1800 uc’ye satılması bekleniyor.

Şimdilik  yeni sezonunda bizleri hangi süprizlerin beklediği net olarak belli olmasa da PUBG Mobile 16.sezon ne zaman başlayacağını bildiğimizi söyleyebiliriz.

PUBG Mobile 16.sezon ne zaman başlayacak?

Oyunda her sezon yaklaşık olarak 2 ay sürmekte. Buna göre 15.sezon 15 kasımda sona erecek ve yepyeni bir sezonun kapılarını açacak.

  • PUBG Mobile 16.sezon 16-17 kasım 2020 tarihlerinde piyasaya sürülecek.



Son Gönderiler