Pazar, Haziran 26, 2022
Ana Sayfa Oyun Pubg Mobile 15. Sezon Ne Zaman Gelecek?

Pubg Mobile 15. Sezon Ne Zaman Gelecek?

Pubg Mobile 15. sezon ne zaman gelecek? 15. sezonda bizleri neler bekliyor? Pubg Mobile 14. sezonun çıkmasının ardından 14. sezonun ne zaman biteceği, 15. sezonun ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Oyunun kullanıcıları, aynı zamanda yeni gelecek olan 15. sezonda oyunda ne gibi değişiklikler meydana geleceğini de merak ediyor.

Ayrıca Bakınız : PUBG Kurmalı Tüfekler

Pubg Mobile 15. Sezon Başlangıç Tarihi

Pubg Mobile 15. sezon ne zaman gelecek sorusunu, yabancı ve Türkçe kaynaklardan araştırdığımız kadarıyla sizler için cevaplandırmaya çalıştık.

Gelmesi beklenen 15. sezon ne zaman gelecek, ne kadar sürecek? Pubg Mobile’ın 15. sezonunun; 14. sezonun bitiminden iki gün sonra, yani 15 Eylül 2020’de başlatılması bekleniyor. Yeni sezon, planlanana göre ilerlerse yaklaşık 8-9 hafta sürecek. Royale Pass, tıpkı önceki sezonlarda olduğu gibi iki paket halinde sunulacak: Elite Upgrade Royale Pass 600 UC ve Elite Upgrade Plus Royale Pass 1800 UC. Aynı zamanda yine önceki sezonlardaki gibi, Fatih aşamasına ulaşabilen oyunculara 15. Sezon rozeti verilecek.

Pubg Mobile 15. Sezon Ne Zaman Gelecek?

Pubg Mobile 15. Sezon Ne Zaman Gelecek?

Yeni sezonun gelişiyle birlikte, oyuna birtakım yeniliklerin de eklenmesi bekleniyor. Bu yenilikler:

  • Yeni silahlarla birlikte yeni ifadeler, oyun içerisine entegre edilebilir.
  • Haritalarda kısmen değişikliklere gidilebilir. Kulislerde, eski konumların bazılarının yerlerine yenileri eklenebileceği konuşuluyor.
  • Sunny isimli yeni bir karakter, 15. sezonun gelişiyle birlikte oyuna eklenebilir.
  • Koronavirüs temalı yeni bir oyun modunun yeni sezonda getirilmesi bekleniyor. Bu modda oyuncular, dev bir virüs topuyla savaşacak.

Oyunun 14. sezonunun bitmesiyle birlikte, 15 Eylül’de başlatılması düşünülen yeni sezonda yapılması planlanan bu değişiklikler; oyuncuların Pubg Mobile oyununa olan ilgilerini çok daha fazla artırabilir.

Pubg Mobile 15. Sezon Hakkında Sızdırılanlar

Pubg Mobile 15. sezon ne zaman gelecek? Bu yıl 15 Eylül’de başlaması planlananyeni sezonun teması “Ay” olacak. Geliştiricilerin 15. sezonla birlikte, Royale Pass’i daha da özelleştirecek birkaç yeni ve heyecan verici ödül sunması bekleniyor. Bu kademe ödüllerinden bazıları:

  • Gold yani altın seviyesindeki kıyafetin maskesi, Platinum katmanında kendine yer bulacak.
  • SKS için özelleştirilmiş silah görüntüsü, elmas seviyesindeki kullanıcılara ödül olarak sunulacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Gönderiler