Cuma, Kasım 27, 2020
Ana Sayfa Oyun Pubg Mobil Hassasiyet Ayarları Telefon 2020

Pubg Mobil Hassasiyet Ayarları Telefon 2020

Pubg ve diğer oyunlar için oluşturulan mobil hassasiyet ayarları başlığı dahilinde, son zamanlarda oyun sektörüne hızla giriş yapmış mobil oyun gruplarının lideri konumunda olan Pubg’nin mobil mecradaki optimizasyonlarını ve en güncel hassasiyet ayarlarını inceleyeceğiz. Pubg mobil hassasiyet ayarları telefon 2020 denildiği zaman, oyun içerisinde yaşadığınız nişan alma, konumlanma, rakip baskısı altındayken takım arkadaşınızı ayağa kaldırma sorunlarının hepsi başlığımız ile doğrudan ilgili bir konudur. “Aim” olarak bilinen ve nişan alma olarak Türkçe’mize geçen oyun içi aksiyon, Pubg ve diğer hayatta kalma oyunlarının en birincil uzmanlıklarından biridir.

Ayrıca Bakınız: PUBG MOBİLE KORE NASIL İNDİRİLİR? 2020

Pubg Mobil Hassasiyet Ayarları Telefon 2020

Pubg Mobil Hassasiyet Ayarları Telefon 2020

Pubg mobil hassasiyet ayarları telefon 2020 oyun içerisinde yaptığınız her hareketi direkt olarak ilgilendiren bir konumda yer almaktadır. Bilhassa takım olarak hareket ettiğinizden dolayı, kalibrasyonunuzun iyi olması hem sizi, hem de takım arkadaşlarınızın oyun deneyimini doğrudan etkileyecektir.

Hassasiyet Ayarları Nasıl Yapılır?

Genel olarak oyun içi ayarlar üzerinden hallediliyor olsa da, Pubg mobil hassasiyet ayarları telefon 2020 için aynı zamanda harici yazılım destekleri de nadiren kullanılmaktadır. Kalibrasyon kontrolünü sağlamak bazen sadece “Ayarlar” kısmından halledilebildiği gibi, bazen de mobil cihazınızın kendisinde bir sense kayması oluşmaktadır. Örneğin, aşağıdaki fotoğrafta oyuna başlayan oyuncular için tavsiye edilen jiroskop ayarları yer almaktadır.

Bu tip hassasiyet ayarları için oyun içerisinde yer alan ayarlara gidip, “nişan alma hızı”, “hassasiyet” gibi ayarlardan kendinize en uygun olan optimizasyonu seçebilirsiniz. Cihazların bu hassasiyet ayarlarına etkisi yüksek olduğundan dolayı, sizin telefon ya da tablet modelinizde benzer ayarları yapmış insanlar ile iletişime geçip, oyunlarda daha çok rakip düşürebilirsiniz.

Hassasiyet Konusu Sadece Oyunla Mı İlgili?

Pubg mobil hassasiyet ayarları telefon 2020 yalnızca oyun ve kontrol devinimleri ile alakalı bir husus değildir. Yukarıda da bahsedildiği üzere bu durum telefonunuzun genel kalibrasyon ve kontrol ayarları ile de alakalı olabilir.

Nişan alırken ekranınızın kayması, konumlanırken çeşitli sorunlar ile karşı karşıya kalmanız ya da diğer dahili sorunları çözmek için oyun ayarlarını yaptıysanız ve sorun hala çözülmediyse, cihazınızın yetkili servisi ya da garantisinin bağlı olduğu kurum ile görüşerek hızlı bir kalibrasyon ayarı yaptırmanız kesinlikle önerilmektedir. Bu işlemlerin ardından oyun deneyiminizin istediğiniz şekilde arttığını göreceksiniz. İyi oyunlar!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Gönderiler

Google Task Mate Nedir?

Google, kullanıcıların gerçek para kazanabildiği yeni uygulamaları Task Mate’i duyurduktan sonra, herkes “Google Task Mate nedir?” diye arama yapıyor. Ek gelir elde...

Yurt Dışında En Çok İzlenen Türk Dizileri

Ülkemizde yabancı diziler bir hayli sevilerek izleniyor. Bazıları Türk dizilerini hiç beğenmese de yurt dışında en çok izlenen Türk dizileri, sevilerek takip...

Yeni Koronavirüs Yasakları – Sokağa Çıkma Yasağı Saatleri

Koronavirüs vakalarının hızla yükselmesinin ardından ülkemizdeki ölüm sayısı ve salgının bulaşma düzeyi her geçen gün artıyor. Yeni koronavirüs yasakları ise vaka artışlarını...

Kış Aylarında Tüketilmesi Gereken Besinler

Kış mevsimi demek nezle, grip ve salgın hastalıkların hayatımızda iyice yer aldığı aylar demektir. Bu yüzden kış aylarında tüketilmesi gereken besinler, günlük...