Cuma, Kasım 27, 2020
Ana Sayfa Oyun PUBG Kademeler Nelerdir? 2020

PUBG Kademeler Nelerdir? 2020

PUBG oyuncuların halen daha severek oynadığı bir oyun. Hal böyle olunca PUBG kademeler konusu da güncelliğini yitirmiyor. 

Bu oyunda beraber oynadığınız insanlarla çatışarak hayatta  kalmaya ve diğer insanlardan daha iyi olmanız gerekir. Peki diğer insanlardan daha iyi nasıl oluruz? Daha iyi olup olmadığımızı nasıl anlarız? 

Cevap basit: PUBG’de girdiğiniz her oyunun bitişinde kazandığınız puana göre kademeler kazanırsınız veya kaybedersiniz. Peki PUBG kademeleri nelerdir ve ne işe yarar? İşte karşınızda oyun içerisinde kazanabileceğiniz PUBG Kademeleri.

PUBG Kademeler

PUBG’de kademeler insanları birbirinden ayırıp kendi denkleri olan insanlarla eşleştirmek için kullanılır. Böylece oyunu daha dengeli bir şekilde oynayabilirsiniz. PUBG’de kademe elde etmek için 10 maç oynamanız gerekir. 10 maçın ardından puanınıza göre alabileceğiniz seviyeler ise aşağıdaki gibidir.

  • Bronz: 1200-1699 puan
  • Gümüş: 1700- 2199 puan
  • Altın: 2200-2699 puan
  • Platin: 2700-3199 puan
  • Elmas: 3200-3699 puan
  • Taç: 3700-4199 puan
  • As: Sunucu sıralamasına göre belirlenir, bu kademeye ulaşabilmek için fazlasıyla rekabetçi ve başarılı olmalısınız.
  • Fatih: Oyunun en elit kademesidir. Sunucu sıralamasına göre belirlenir ve artık PUBG uzmanı olduğunuzu simgeler.

PUBG Kademe Yükseltmek

PUBG’de sıralamayı yükseltmek için maçlarda yeterli KDA’ya ulaşmalsınız. Yeterli KDA’ya ulaşırsanız, rütbeniz yükselir. Her sezon sonunda rütbeniz sıfırlanır ve yeni sezonda tekrar rütbe yükseltmeniz gerekir. KDA’yı yükseltmek için bolca kill almalı, daha az ölmeli ve çok sayıda asist yapmalısınız. 

Oyundaki rakipleriniz genelde sizinle aynı rütbede olan rakiplerdir. Aynı rütbeye sahip rakiplerinizi yenip PUBG kademeler sıralamanızı yükseltmeniz daha kolay olacaktır. 

Kademe Süreleri ve Ödülleri

PUBG’de kademe süreleri sezon boyunca geçerlidir. Gelecek sezondaki rütbenizi ise geçmiş sezondaki rütbeniz belirler. Yine de aynı rütbe ile başlamanız mümkün değil. Kademelere göre oyunculara sezon sonlarında ödüller verilmektedir. 

Son Gönderiler

Google Task Mate Nedir?

Google, kullanıcıların gerçek para kazanabildiği yeni uygulamaları Task Mate’i duyurduktan sonra, herkes “Google Task Mate nedir?” diye arama yapıyor. Ek gelir elde...

Yurt Dışında En Çok İzlenen Türk Dizileri

Ülkemizde yabancı diziler bir hayli sevilerek izleniyor. Bazıları Türk dizilerini hiç beğenmese de yurt dışında en çok izlenen Türk dizileri, sevilerek takip...

Yeni Koronavirüs Yasakları – Sokağa Çıkma Yasağı Saatleri

Koronavirüs vakalarının hızla yükselmesinin ardından ülkemizdeki ölüm sayısı ve salgının bulaşma düzeyi her geçen gün artıyor. Yeni koronavirüs yasakları ise vaka artışlarını...

Kış Aylarında Tüketilmesi Gereken Besinler

Kış mevsimi demek nezle, grip ve salgın hastalıkların hayatımızda iyice yer aldığı aylar demektir. Bu yüzden kış aylarında tüketilmesi gereken besinler, günlük...