Pazar, Haziran 26, 2022
Ana Sayfa Oyun Pubg isim Değiştirme Nasıl Yapılır? 2020 PUBG Mobile

Pubg isim Değiştirme Nasıl Yapılır? 2020 PUBG Mobile

Pubg isim değiştirme bugün aktif birçok oyuncunun merak ettiği bir konu haline geldi. Özellikle Facebook üzerinden oyuna giriş yapıldığında sosyal medya hesabındaki isim oyunda da otomatik olarak geçerli oluyor. 

Adım Adım PUBG İsim Değiştirme

Kendi gerçek ismini kullanmak istemeyen veya sürekli  birbirinden havalı nickler kullanmak isteyen oyuncular değiştirmeye yöneliyor. Peki Pubg Mobile isim değiştirme nasıl yapılır? Şimdi adım adım isim değiştirme yöntemini sizlerle paylaşacağız. 

  1. İlk adım oyuna giriş yapmak,
  2. Ardından “Envanter”e (ana menüye) gitmek,
  3. Sonrasında en alttaki kutu sembolüne tıklamak ve 
  4. İsim Değiştirme Kartı ile değiştirme işlemini gerçekleştirmek.

Pubg isim Değiştirme Kartı Nasıl Alınır?

Bazı oyuncular isim değiştirme kartına sahip olmayabilir ya da onu kullanmış olabilir. Peki böyle durumlarda Pubg isim değiştirme kartı nasıl alınır? İsim değiştirme için öncelikle ya güncelleme ile ödül alarak İsim Değiştirme Kartı sahibi olmak ya da Seviye 10 ödülü sayesinde Pubg ID kartı almak gerekiyor. Bu ödüller ile kolayca isim değiştirilebiliyor. 

İlk seçenekte öncelikle mobil oyununuzu 0.4 sürümüne yükseltmeniz gerekiyor. Ardından ise “Etkinlikler” sekmesine gidip güncelleme ödüllerini toplamalısınız. Bu şekilde kartı kolayca kazanırsınız. Fakat güncelleme ile ödülü alıp kartı kullandıysanız ikinci seçeneğe başvurmanız gerekiyor. Bu yolda ise oyunu  10. seviyeye kadar yükseltmeli ve yine aynı şekilde ödülleri toplamalısınız.  

PUBG Kart Almadan İsim Değiştirme

Fakat iki yolu da kullanmışsanız ve isim kartınız kalmamışsa son bir seçenek daha mevcut. Pubg Mobile oyuncu kaybetmemek için yedi gün boyunca oyuna giriş yapmayan kullanıcılara çeşitli ödüller sunuyor. Bu şekilde oyunu oynamaya devam etmek için cazip durumlar sunuyor. Bu ödüller içinde çoğunlukla PUBG isim değiştirme kartı da yer alıyor. 

Son Gönderiler