Cumartesi, Kasım 28, 2020
Ana Sayfa Oyun Pubg Hafif Makineli Tüfekler Hangileri? Güncel 2020

Pubg Hafif Makineli Tüfekler Hangileri? Güncel 2020

Pubg hafif makineli tüfekler hangileri? Bu silahların güç sıralaması nasıl? Pubg, bugünlerde oldukça popülerleşen bir oyun. Mobil oyun severler arasında git gide yaygınlaşan Pubg’de, hafif makineli tüfeklerin listesi ve ne işe yaradıkları da sıkça merak edilen konulardan biridir. Bu yazımızda sizlere Pubg’deki hafif makineli tüfeklerden bahsedeceğiz.

Ayrıca Bakınız : PUBG Kurmalı Tüfekler Hangileri ?

Pubg Hafif Makineli Tüfekler Hangileri?

Pubg Hafif Makineli Tüfekler Hangileri? Güncel

Hafif makineli tüfekler, kısaca SMG olarak da bilinir. Aşağıda verdiğimiz listede pubg hafif makineli tüfekler hangileri inceleyebilirsiniz.

 • Tommy Gun
 • Vector
 • UMP9
 • Mikro UZI

Bu hafif makineli tüfekler arasında bir güç sıralaması yapmamız gerekirse bu sıralama, Tommy Gun > UMP9 > Vector > Mikro UZI şeklinde olur.

Pubg Hafif Makineli Tüfekler Hangi Mermileri Kullanır?

Pubg hafif makineli tüfekler hangileri, bu silahlar hangi mermileri kullanır? Bu sorular, Pubg severler tarafından cevapları oldukça merak edilen sorulardır. Pubg’deki hafif makineli tüfeklerin kullandıkları mermi listesi aşağıdaki gibidir:

 • Tommy Gun – .45 ACP
 • Vector – .45 ACP
 • Mikro UZI –  9 mm
 • UMP9 – 9 mm

Pubg Hafif Makineli Tüfeklerin Özellikleri

 • Hafif makineli tüfekler, şehirleşmiş alanlarda ve iç mekanlarda kısa mesafede son derece etkilidir. Ateş hızları, verdikleri hasar ve kısa mesafedeki isabet oranları, verilen hasar söz konusu olduğunda bu tür silahları benzersiz kılar.
 • Hafif makineli silahları kapalı alanlarda, çok sayıda bina arasında veya iç mekanlarda kullanmak iyi bir fikirdir. Çatışma geniş, açık bir alanda gerçekleşirse, hafif makineli tüfeği taarruz tüfeği veya keskin nişancı tüfeği ile değiştirmek daha iyidir.
 • Hafif taarruz tüfeklerinin susturucuları son derece etkilidir. Düşman sizi 100 metreden fazla mesafeden duyamayacaktır ve sizi uzaktan duymakta zorluk çekecektir.
 • Micro UZI ve Vector kullanırken şarjörde kalan mermi sayısına dikkat edin. Bunların her ikisi de çok hızlı ateş kapasitesine sahip ve sonuç olarak, şarjörünüzdeki cephaneyi bir saniyeden daha kısa sürede tüketebilirsiniz!
 • Tommy Gun’ı elde etmek zordur çünkü sadece airdroplar sayesinde elde edilebilir. Yine de Tommy Gun, oyundaki en ilginç silahlardan biridir. Tabancaların ve hafif makineli tüfeklerin özelliklerini birleştiriyor, aynı zamanda düşmana oldukça yüksek hasar veriyor. Bu silah, yüz mermi kapasitesine sahip.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Gönderiler

Google Task Mate Nedir?

Google, kullanıcıların gerçek para kazanabildiği yeni uygulamaları Task Mate’i duyurduktan sonra, herkes “Google Task Mate nedir?” diye arama yapıyor. Ek gelir elde...

Yurt Dışında En Çok İzlenen Türk Dizileri

Ülkemizde yabancı diziler bir hayli sevilerek izleniyor. Bazıları Türk dizilerini hiç beğenmese de yurt dışında en çok izlenen Türk dizileri, sevilerek takip...

Yeni Koronavirüs Yasakları – Sokağa Çıkma Yasağı Saatleri

Koronavirüs vakalarının hızla yükselmesinin ardından ülkemizdeki ölüm sayısı ve salgının bulaşma düzeyi her geçen gün artıyor. Yeni koronavirüs yasakları ise vaka artışlarını...

Kış Aylarında Tüketilmesi Gereken Besinler

Kış mevsimi demek nezle, grip ve salgın hastalıkların hayatımızda iyice yer aldığı aylar demektir. Bu yüzden kış aylarında tüketilmesi gereken besinler, günlük...