Cumartesi, Kasım 28, 2020
Ana Sayfa Sektörel Ömer Cenker Ilıcalı Kimdir?

Ömer Cenker Ilıcalı Kimdir?

Acun Ilıcalı’nın abisi olan Ömer Cenker Ilıcalı kimdir, oldukça merak edilmektedir. Ömer Cenker Ilıcalı’nın ismi kardeşi Acun Ilcalı’nın başarıları sebebiyle ara sıra anılmaktaydı. Adnan Oktar davasından ötürü tutuklanan Mehmet Coşkun Pamir’in ifadesinde, Ömer Cenker Ilıcalı’dan suçlayıcı şekilde bahsetmesi, Ömer Bey’in kim olduğuna dair bir sürü soruyu akıllara getirmiştir.

Ayrıca Bakınız: Su İle Çalışan Araba Var Mı?

Ömer Cenker Ilıcalı Kimdir ve Nerelidir?

Ömer Cenker Ilıcalı Kimdir

Ömer Cenker Ilıcalı kimdir?” sorusunu cevaplamaya nereli olduğundan ve ailesinden başlayalım. Ömer Cenker Ilıcalı, aslen Erzurumludur. 1967 yılında dünyaya gelmiştir. Babasının adı Ergün Ilıcalı, annesinin adı İlknur Ilıcalı’dır. Babası müteahhittir, annesi müdürlük yapmıştır. Acun Ilıcalı ise Ömer Ilıcalı’nın tek kardeşidir.

Kardeşi Acun Ilıcalı ise Acun Medya adlı ünlü medya şirketinin sahibidir. Ömer Cenker Ilıcalı, annesi ve babasını bir trafik kazasında kaybetmiştir. Evli olan Ömer Cenker Ilıcalı’nın eşi ve çocukları hakkında bilgiler yer almamaktadır. Ömer Cenker Ilıcalı’nın ailesi oldukça merak edilmektedir.

Ömer Cenker Ilıcalı’nın Eğitim Durumu Nedir?

Ömer Cenker Ilıcalı kimdir diye merak ettiğiniz gibi, mesleğinin ne olduğunu da merak etmiş olabilirsiniz. Ömer Cenker Ilıcalı kulak burun boğaz doktorudur. 1993 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimini tamamlayarak uzmanlık ihtisasına geçmiştir.

Uzmanlık ihtisasını 1998 yılında yine İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde gerçekleştirmiştir. Uzmanlık ihtisasının ardından Amerika Birleşik Devletleri Nemeth Lazer Merkezi’nde yer almıştır. Şu anda Anatomica Tıp Merkezi’nde operatör doktor olarak hizmet vermektedir.

Türkiye İşitme ve Konuşma Rehabilitasyon Vakfı’nda ve Çocuk Eğitim Derneği’nde mesleki üyelikleri bulunmaktadır. Ömer Berker Ilıcalı, İngilizce, İtalyanca ve İspanyolca olmak üzere üç yabancı dil bilmektedir.

Ömer Cenker Ilıcalı’nın Akademik Başarıları

Ömer Cenker Ilıcalı kimdir?” sorusuna nereli olduğu, ne zaman doğduğu ve aile üyelerinin kimler olduğuna dair cevaplar verdik. Kulak burun boğaz doktoru olan Ömer Cenker Ilıcalı, akademik olarak da başarılı biridir. İhtisas alanı ile ilgili çeşitli kongrelerde yer almıştır. İnsanları işitme engeli konusunda bilinçlendirmek için sempozyumlara katılmıştır. Çalışmalarında yurt içine bağlı kalmamış, yurt dışında da birçok konferansta yer almıştır. Ayrıca Ömer Cenker Ilıcalı’nın yabancı yayınlarda yazıları yayımlanmıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Gönderiler

Google Task Mate Nedir?

Google, kullanıcıların gerçek para kazanabildiği yeni uygulamaları Task Mate’i duyurduktan sonra, herkes “Google Task Mate nedir?” diye arama yapıyor. Ek gelir elde...

Yurt Dışında En Çok İzlenen Türk Dizileri

Ülkemizde yabancı diziler bir hayli sevilerek izleniyor. Bazıları Türk dizilerini hiç beğenmese de yurt dışında en çok izlenen Türk dizileri, sevilerek takip...

Yeni Koronavirüs Yasakları – Sokağa Çıkma Yasağı Saatleri

Koronavirüs vakalarının hızla yükselmesinin ardından ülkemizdeki ölüm sayısı ve salgının bulaşma düzeyi her geçen gün artıyor. Yeni koronavirüs yasakları ise vaka artışlarını...

Kış Aylarında Tüketilmesi Gereken Besinler

Kış mevsimi demek nezle, grip ve salgın hastalıkların hayatımızda iyice yer aldığı aylar demektir. Bu yüzden kış aylarında tüketilmesi gereken besinler, günlük...