Cumartesi, Mayıs 28, 2022
Ana Sayfa Oyun Nulls Brawl Stars Apk indir 2020 Güncel

Nulls Brawl Stars Apk indir 2020 Güncel

Brawl Stars, günümüzde büyüyen ve gelişen oyunlardan biridir. Clash of Clans ve Clash Royale’in yapımcılarından gelen oyunun kesinlikle ortak bir yanı var. Onu sıra dışı yapan şey, oynayan herkesin sevdiği, farklı ve ilginç oyun olmasıdır. Nulls Brawl Stars apk indir 2020 güncel son sürümünü Android cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız : Brawl Stars Elmas Kodu 2020

Nulls Brawl Stars Apk indir 2020 Güncel

Varsayılan olarak, android cihazlara yalnızca markettten uygulama oyunu gelebilir. Fakat dosyayı indirdikten sonra, apk dosyalarını bilgisayarınızdan yüklemek için bilinmeyen kaynaklardan gelen uygulamaların kurulmasına izin verirseniz, kendiniz de uygulama yükleyebilirsiniz. Bunu yapmak için Android cihazınızın ayarlarına ve ardından “Güvenlik” bölümüne gidin.

Bundan sonra, “Bilinmeyen Kaynaklar” özelliğini etkinleştirin. Yaknız apk dosyalarını indirip kurmak, cihaza virüs  bulaşması gibi bazı riskler taşır. Bu nedenle, dosyaları indirirken, yaygın olarak kullanılan ve güvenilir olduğu düşünülen web sitelerini kullanmanız önerilir.

Nulls Brawl Stars Oyununda her karakter ücretsiz

Nulls Brawl Stars apk indir 2020 güncel ile oyunu sorunsuz olarak oynayabilecek ve ücretsiz verilen karaterlerle, gelişimin çok daha kolay olduğu bir resmi olmayan sunucuya erişebileceksiniz. Supercell isimli oyun firması tarafından geliştirilen aksiyon türündeki en popüler mobil oyuna benzer. Aslında benzer değil, özdeş olduklarını söylemek yanlış olmaz. Ancak Nulls Brawl Stars dediğimizde, tüm ücretli ürünleri ücretsiz olarak alabileceğiniz anlamına gelir.

Null’s Brawl, oyunun spesifik  bir sürümünü oynayacağınız özel bir Brawl Stars sunucusudur. Burada istediğiniz kadar paranız ve göz alabildiğine mücevheriniz olur. Nulls Brawl Stars apk indir 2020 güncel  ile bulduğumuz şey, oyunun tüm iyileştirmeleriyle oynamamıza izin veren özel bir sunucudur. Normal şartlar altında kilidini açmada sorun yaşayabileceğiniz yeni dövüşçülerle veya ek ekipmanlarıyla oynamamıza izin verir. Botlara karşı oynayabilir veya bir kulübe veya klana katılabilirsiniz. Hatta arkadaşlarınızla yeni bir tane oluşturmak istiyorsanız, bunu bile yapabilirsiniz.

Brawl Stars’tan bu modun diğer kullanıcılarını bulabileceğiniz oyun odaları da mevcuttur. Dolayısıyla, tüm bu iyileştirmelerle, özel bir sunucuda Brawl Stars oynamak istiyorsanız, bu uygulamayı indirmekten şüphe etmeyin: sonsuz mücevherler, sonsuz anahtarlar, açılmaya hazır kutular, kilidi açılacak kavgalar sizi bekliyor.

Nulls Brawl Stars’da keşfedilmeyi bekleyen özellikler

Nulls brawl star sunucusu size gerçek zamanlı 3’e 3 savaşlar için ekip kurma şansı verir. Dünyanın her yerinden gerçek oyuncularla gerçek çok oyunculu oyunlar oynarsınız. Geliştiriciler, özellikle mobil oyucuları hedefleyen, hızlı, tempolu, çok oyunculu bir battle royale modu oluşturmak için çok çalıştılar.

Dahası, yeni ve güçlü dövüşçülerin kilidini açma ve toplama şansınız var. Birçok kişi bunu çok zor ve başa çıkmakta zor bulmuştur, ancak bu özel Nulls Brawl Stars apk indir 2020 güncel uygulaması size en sevdiğiniz kavgacıları edinme şansı verir. Dahası, kilidi açılan dövüşçüler bir imza atağına ve süper bir yeteneğe sahip olacak. Bunlara ulaşmak zordur, ancak Nulls brawl star modu size bu seviyelere  ulaşma imkanı tanır. Cebinizdeki paralarla “skinlerin” kilidini açabilir ve dövüşçülerinizi sevdiğiniz şekilde kişiselleştirebilirsiniz. Oyuncu tarafından tasarlanan haritalar, zorlu yeni arazilere adım atmanıza ve oyununuzu yepyeni bir seviyeye taşımanıza olanak tanıyan bir çok seçenek var.

Yani çok para, birkaç mücevher ve kilidi açılmış kavgalar Nulls Brawl Stars apk indir 2020 güncel ile sizin için hazır durumdadır. Dahası, “skinler” ve yetenekler de açılmıştır. Botlarla oynayın ve solo modun keyfini çıkarın. Tek yapmanız gereken, haritayı ve modu seçmek, en sevdiğiniz dövüşçüyü almak ve savaş alanına atlayarak harekete geçmek.

Nulls Brawl Stars oyunu için minimum gereksinimler

Nulls Brawl Stars apk indir 2020 güncel ile oyunun 2020 yılındaki son sürüm apk dosyasını telefona kurabilmek için; Telefonunuzda en aşağı 80 MB büyüklüğünde boş alan olmalıdır. Oyunun kurulurken yüklediği dosyalar için gereklidir. Cihazınızın Android sürümünün kesinlikle 4.3 veya daha yükseği olması gerekmektedir. Aksi taktirde oyunu çalıştırmayacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Gönderiler