Cuma, Kasım 27, 2020
Ana Sayfa Sinema ve Dizi Netflix Yeni Barbie Filmi 2020

Netflix Yeni Barbie Filmi 2020

Koronavirüs ve hepimizin alması gereken karantina önlemleri yüzünden işler biraz kötü olduğundan, kendimi rahatlatmak için giderek daha çok eski, nostaljik filmlere yönelirken buldum.Netflix yeni barbie filmini kesinlikle takibe alacağız.

Ayrıca Bakınız : Netflix Belgesel Tavsiyeleri 2020

Netflix Yeni Barbie Filmi

Buna, büyürken büyük hayranı olduğum Barbie filmleri de dahildir. Sadece güzel bir şekilde canlandırılmış ve olumlu mesajlar vermemişlerdi, aynı zamanda filmler beni neşelendirmekte asla başarısız olmadılar.

Netflix Yeni Barbie Filmi

Bugüne kadar hala bir favori seçemiyorum. Ancak, bunu söylerken, Barbie As The Princess And The Pauper, Barbie As Rapunzel ve Barbie Of Swan Lake için her zaman zayıf bir noktaya sahip olacağım ki bunlar benim yaptığım kesin sıralamada ilk üçümdü.

Netflix Yeni Barbie Filmi

Bu yüzden Barbie Prenses Macera adlı yeni bir filmin duyurusunu duyduğumda çok heyecanlandım.

Netflix Yeni Barbie Filmi

Biliyorum, kulağa çocuklar için yapılmış bir şey gibi geliyor, değil mi? Ancak hikaye, bir Barbie filmi için süper güncel ve taze geliyor.

Netflix Yeni Barbie Filmi

Film kendisini, masal romantizminden ziyade kendini keşfetmeye odaklanarak geleneksel fantezi mecazlarına meydan okuyan bir “modern prenses masalı” olarak tanımlıyor.

Netflix Yeni Barbie Filmi

Ayrıca, izleyicilere gerçek benliklerini keşfetmeleri için ilham vererek sosyal medya çağında güçlenmeye ve sesinizi bulmaya odaklanacak.

Netflix Yeni Barbie Filmi

Temel olarak, kulağa her yerde sağlıklı titreşimler gibi geliyor, bu tam da bu kasvetli dönemde zihnimin ihtiyaç duyduğu türden bir şey.

Netflix barbie filmi için bizi takipte kalabilirsiniz detaylar geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.

Derya
Hobi olarak takip ettiğim içerikleri sizlere aktarmaya çalışacağım

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Gönderiler

Google Task Mate Nedir?

Google, kullanıcıların gerçek para kazanabildiği yeni uygulamaları Task Mate’i duyurduktan sonra, herkes “Google Task Mate nedir?” diye arama yapıyor. Ek gelir elde...

Yurt Dışında En Çok İzlenen Türk Dizileri

Ülkemizde yabancı diziler bir hayli sevilerek izleniyor. Bazıları Türk dizilerini hiç beğenmese de yurt dışında en çok izlenen Türk dizileri, sevilerek takip...

Yeni Koronavirüs Yasakları – Sokağa Çıkma Yasağı Saatleri

Koronavirüs vakalarının hızla yükselmesinin ardından ülkemizdeki ölüm sayısı ve salgının bulaşma düzeyi her geçen gün artıyor. Yeni koronavirüs yasakları ise vaka artışlarını...

Kış Aylarında Tüketilmesi Gereken Besinler

Kış mevsimi demek nezle, grip ve salgın hastalıkların hayatımızda iyice yer aldığı aylar demektir. Bu yüzden kış aylarında tüketilmesi gereken besinler, günlük...