Pazar, Haziran 26, 2022
Ana Sayfa Sinema ve Dizi Netflix Türkiye Aralık Ayı Programı

Netflix Türkiye Aralık Ayı Programı

Netflix Türkiye aralık ayı programı dolu dolu geliyor. Programda yeni başlayacak diziler, sezon devamı yapanlar ve filmler bulunuyor. Aralık ayı programında bir adet Türk yapımı film bulunması izleyicileri daha da heyecanlandırıyor.

Netflix Türkiye Aralık Ayı Programı İçerisinde Neler Bulunuyor?

Yıl sonu yaklaşmasına rağmen Netflix yei içerikler yayınlamaya ara vermiyor. Yılın son ayını dolu dolu geçirmek isteyen izleyicileri birbirinden kaliteli yapımlar bekliyor.

Netflix Orijinal Filmleri

Netflix aralık ayı programı içerisinde bulunan Netflix orijinal filmleri şu şekildedir:

  • Mank (4 Aralık)
  • 9 Kere Leyla (4 Aralık)
  • The Midnight Sky (23 Aralık)

Mank

1941 yıllarında yayınlanan Yurttaş Kane filminin senaristinin filmi nasıl yazdığını konu ediyor. 1930’lu yıllarda Hollywood’da neler yaşandığını ekrana getiriyor.

Fragman:

9 Kere Leyla

9 Kere Leyla, Netflix aralık ayı programı içerisinde yer alan Türk yapımlardandır. Başrollerinde Haluk Bilginer, Demet Akbağ ve Elçin Sangu bulunuyor. Demet Akbağ Leyla, Haluk Bilginer Adem karakterlerine hayat veriyor. Leyla ve Adem bitmek üzere olan evliliklerini kurtarmak için evlilik terapistine gitmeye karar veriyor. Terapist ile Adem arasında başlayan aşk, beklenmedik bir şekilde hayatlarını değiştiriyor. Fragman:

The Midnight Sky

Film, uzayda olan astronotlar dünyaya dönmek üzereyken onlara ulaşmaya çalışan bir bilim insanının çalışmalarını konu ediyor. Artik’te yalnız yaşayan bilim insanı dünyada yaşanan küresel felaketi sonlandırmak için astronotlara ihtiyaç duyuyor.

Fragman:

Netflix Orijinal Dizileri

Netflix aralık ayı programı içerisinde bulunan Netflix orijinal dizileri şu şekildedir:

  • Big Mouth – 4. Sezon (4 Aralık)
  • Selena: Tejano Müziğinin Kraliçesi (4 Aralık)
  • Bridgerton (25 Aralık)
  • Equinox (30 Aralık)

Big Mouth – 4. Sezon

Ergenliğe yeni giren iki arkadaşın hayatını alan 18+ animasyon komedi dizisi Big Mouth, 4 Aralık’ta 4. Sezonu ile seyircilerle buluşuyor.

Fragman:

Selena: Tejano Müziğin Kraliçesi

Şarkıcı Selena’nın şöhrete doğru ilerleyen hayatını konu ediyor.

Fragman:

Bridgerton

Aynı isme sahip romandan uyarlanmış olan dizi, 8 çocuklu eski İngiliz bir ailenin yaşamını konu ederek ilk sezonuyla ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Fragman:

Equinox

Öğrencilerle dolu bir otobüs bir anda ortadan kaybolur. Başrol Astrid, 20 yıl sonra otobüste bulunan öğrencilerden birisiyle karşılaşır ve konunun peşine düşmeye başlar.

Fragman:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Gönderiler