Cuma, Kasım 27, 2020
Ana Sayfa Sinema ve Dizi Netflix Korku Filmleri 2020

Netflix Korku Filmleri 2020

Netflix korku filmleri türünde çeşitli başarılı yapımları barındırıyor. Milyonlarca insanın film izlemek için tercih ettiği platform olan Netflix, farklı film kurgularıyla kendini ön plana çıkarıyor. Aylık belirli bir ücret ödeyerek evinizde sinema ortamı yaratabilirsiniz. Sizler için Netflix’in beğenilen korku filmlerini sıraladık.

Ayrıca Bakınız: Netflix Kapatılıyor Mu?

Netflix Korku Filmleri 2020

Eli

Eli, Netflix korku filmleri arasında izleyiciler tarafından en çok tercih edilen filmlerden biridir. Filmin baş karakteri 11 yaşındaki bir çocuk. Tüm hikaye bu çocuğun etrafında dönüyor. Amansız bir hastalığa sahip olan çocuk, tedavi olmak için ailesi tarafından deneysel işlemlerin uygulanacağı bir kliniğe yatırılıyor. Tüm kötü olaylar çocuk kliniğe yattıktan sonra yavaş yavaş gerçekleşmeye başlıyor.

Netflix Orijinals’ın kendi yapımı olan filmin fragmanı:

Countdown

Başrollerinde Elizabeth Lail, Jordan Calloway ve Talitha Eliana Bateman’ın yer aldığı Contdown, Netflix korku filmleri kategorisinde yerini aldı. Film insanın ölüme olan korkusunu ele alıyor. İnsanlara kaç gün ömürleri kaldığını gösteren bir uygulama var. Baş karakter bu uygulamayı indiriyor ve sadece 3 gün ömrü kaldığını görüyor. Bu andan itibaren korku silsilesi başlıyor.

Filmin fragmanı:

Açık Ev

16 yaş ve üzeri için uygun olan Açık Ev, Netflix korku filmleri kategorisinde yer alan iddialı filmlerden biri. Filmdeki ana karakterler bir anne ve oğludur. Kurgu anne ve oğlun başına gelenleri kapsıyor. Başına gelen bazı olaylar yüzünden bir akrabalarının kullanılmayan dağ evine taşınan anne ve oğlun hayatı, dağ evinde tamamen değişiyor.

Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak filmin fragmanına ulaşabilirsiniz.

Güzelliğin Portresi

Başrollerinde Poyraz Karayel’den tanıdğımız Burçin Terzioğlu, Hayat Şarkısı’ndan bildiğimiz Birkan Sokullu ve usta oyuncu Serkan Keskin’in yer aldığı Türk yapımı korku filmidir. Baş karakter, genç kızken baba evinden kaçarak ayrılıyor. Yıllar sonra basının ölümünü öğrenip baba evine geri dönüyor ve ardı arkası kesilmeyen korkunç olaylar başlıyor.

Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak filmin fragmanına ulaşabilirsiniz.

Yok Oluş

Filmin ana karakteri Lena, kaybolan kocasını aramaya başlıyor. Eşinin gizli bir görev esnasında kaybolduğunu bilen biyolog Lena, gizemli bölgede keşif görevine katılıyor.

Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak filmin fragmanına ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Gönderiler

Google Task Mate Nedir?

Google, kullanıcıların gerçek para kazanabildiği yeni uygulamaları Task Mate’i duyurduktan sonra, herkes “Google Task Mate nedir?” diye arama yapıyor. Ek gelir elde...

Yurt Dışında En Çok İzlenen Türk Dizileri

Ülkemizde yabancı diziler bir hayli sevilerek izleniyor. Bazıları Türk dizilerini hiç beğenmese de yurt dışında en çok izlenen Türk dizileri, sevilerek takip...

Yeni Koronavirüs Yasakları – Sokağa Çıkma Yasağı Saatleri

Koronavirüs vakalarının hızla yükselmesinin ardından ülkemizdeki ölüm sayısı ve salgının bulaşma düzeyi her geçen gün artıyor. Yeni koronavirüs yasakları ise vaka artışlarını...

Kış Aylarında Tüketilmesi Gereken Besinler

Kış mevsimi demek nezle, grip ve salgın hastalıkların hayatımızda iyice yer aldığı aylar demektir. Bu yüzden kış aylarında tüketilmesi gereken besinler, günlük...