Perşembe, Aralık 3, 2020
Ana Sayfa Sinema ve Dizi Netflix Hediye Kodu 2020

Netflix Hediye Kodu 2020

Online dizi ve film izlemek için ilk akla gelen platform Netflix, maalesef belirli bir ücrete tabi. Aylık 17,99 TL ile 41,99 TL arasında değişen fiyatlar ödeyerek Netflix abonesi olabilirsiniz. Aylık olarak bu ücreti ödemek istemeyenler Netflix hediye kodu arayışına başlamaktadır.

Ayrıca Bakınız: Netflix Yasaklanan Diziler

Netflix Hediye Kodu

Netflix Hediye Kodu 2020

Hiçbir ücret ödemeden sahip olacağınız hediye kodları yoktur. Bunu size, bu site dahil olmak üzere hiçbir web sitesi vaat edemez. Böyle bir vaatte bulunan sitelerin açık bir şekilde dolandırıcılık uygulamaları yaptığını aklınızdan çıkarmayın.

Netflix Hediye Kodu İçin Neler Yapmalıyım?

Ücretsiz hediye koduna sahip olabilmeniz için size birçok seçenek sunacaklardır. Bu seçeneklerin başında bazı ürün ve hizmetleri satın almanız karşılığında size hediye kodu verilecek olması teklifi gelir. Aylık Netflix abonelik ücretleriyle karşılaştırıldığında, hediye kodu kazanmak için alışveriş yapmak daha avantajlı görünecektir.

Bir aylık abonelik ücretine bir yıl Netflix üyesi olabileceğiniz yanılgısına kapılabilirsiniz. Ancak bu alışverişin sonucu hüsranla bitecektir. Size verilen hediye kodunun Netflix bünyesinde hiçbir karşılığı bulunmayacaktır.

Dolandırıcıların kullandığı bir diğer seçenek ise çekilişler düzenlemektir. Çekiliş sonucunda Netflix kodu kazanacağınızı vaat ederler. Çekilişe katılabilmeniz için sizden çeşitli eylem ve görevler isterler. Bu tarz taleplerde bulunan çekilişlerden ve çekilişi düzenleyen yapıdan uzak durmanız sizin için daha faydalı olacaktır.

Netflix Hediye Kodu Nasıl Kullanılır?

Kazandığınız hediye kodlarını nasıl kullanabileceğinizi merak edebilirsiniz. Size verilen kod geçersiz olacağı için maalesef hediye kodlarını kullanamayacaksınız.

Eğer, güvenilir indirimler ve fırsatlar arıyorsanız Netflix şirketinin kendi düzenlediği kampanyaları takip ediniz. Netflix, yıl boyunca çeşitli zamanlarda kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalara dahil olarak hediye ve indirimlerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz Netflix deneme sürümünü kullanarak, yasal bir şekilde Netflix içeriklerine ulaşabilirsiniz.

Netflix Hediye Kartı Nedir?

Netflix hediye kartı, Netflix hediye kodu ile çok karıştırılmaktadır. Satın alacağınız hediye kartını bir kod aracılığıyla aktif edebiliyorsunuz. İnsanların düştüğü bu yanılgıyı kullananlar ücretsiz hediye kodları vaat etmektedir. Dikkat etmeniz gereken nokta şudur ki, Netflix hediye kartları yasal olduğunu kanıtlamış online alışveriş sitelerinde ücret karşılığında satılmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Gönderiler

Netflix Türkiye Aralık Ayı Programı

Netflix Türkiye aralık ayı programı dolu dolu geliyor. Programda yeni başlayacak diziler, sezon devamı yapanlar ve filmler bulunuyor. Aralık ayı programında bir adet Türk...

Google Task Mate Nedir?

Google, kullanıcıların gerçek para kazanabildiği yeni uygulamaları Task Mate’i duyurduktan sonra, herkes “Google Task Mate nedir?” diye arama yapıyor. Ek gelir elde etmek isteyenler...

Yurt Dışında En Çok İzlenen Türk Dizileri

Ülkemizde yabancı diziler bir hayli sevilerek izleniyor. Bazıları Türk dizilerini hiç beğenmese de yurt dışında en çok izlenen Türk dizileri, sevilerek takip ediliyor. Dünyanın...

Yeni Koronavirüs Yasakları – Sokağa Çıkma Yasağı Saatleri

Koronavirüs vakalarının hızla yükselmesinin ardından ülkemizdeki ölüm sayısı ve salgının bulaşma düzeyi her geçen gün artıyor. Yeni koronavirüs yasakları ise vaka artışlarını biraz önler...