Perşembe, Aralık 3, 2020
Ana Sayfa Anime My Hero Academia 5.Sezon Ne Zaman?

My Hero Academia 5.Sezon Ne Zaman?

2016 yılında piyasaya çıkmasıyla birlikte büyük bir kitleye ulaşan anime, My Hero Academia 5.sezon ne zaman sorularının hedefi konumunda. İlk dört sezonuyla birlikte seyircisinden tam not alan animenin yeni sezonu heyecanla bekleniyor. Son günlerde gelen resmi açıklamalar dahilinde tüm ayrıntılar sizlerle.

My Hero Academia Konusu ve Önceki Sezonlar

İlk dört sezonuyla birlikte çok büyük bir hayran kitlesine ulaşan MHA, dünya nüfusunun büyük bir çoğunluğunun özel yeteneğe sahip olmasını ve dünyanın süper kahraman yuvasına dönüşmesini konu alıyor.

2016 yılında yayınlanmasının ardından her kesim tarafından beğenilmesiyle birlikte My Hero Academia, birçok filme ve oyuna konu oldu. Birkaç hafta önce yayınlanan fragmanın ardından yeni sezonunun geleceği kesinleşmiş oldu. My Hero Academia 5.sezon ne zaman, bizleri neler bekliyor sorularını sizlerle inceleyelim.

My Hero Academia 5.Sezon Ne Zaman?

İlk sezonlarıyla birlikte birçok kitleye ilham yaratan animenin, 5.sezon fragmanı Ekim ayının başlarında resmi kanaldan yayınlandı. 5.Sezon fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

My Hero Academia yeni sezonu 23 bölümden oluşacak, kahramanlar bir numaralı kahraman olabilmek uğruna maceradan maceraya atılacak.

Yeni sezon hakkında kesin bir tarih verilmemesi ile birlikte 5.sezonun, 2021 bahar mevsiminde yayınlanacağı öngörülüyor. Yayınlanan fragmanın ardından animenin takipçi kitlesinin heyecanı daha da artmışa benziyor.

Animenin yeni sezonu hakkında kesin bir tarih bildirildiği durumda ilk iş sizleri bilgilendireceğiz. 


Son Gönderiler

Netflix Türkiye Aralık Ayı Programı

Netflix Türkiye aralık ayı programı dolu dolu geliyor. Programda yeni başlayacak diziler, sezon devamı yapanlar ve filmler bulunuyor. Aralık ayı programında bir adet Türk...

Google Task Mate Nedir?

Google, kullanıcıların gerçek para kazanabildiği yeni uygulamaları Task Mate’i duyurduktan sonra, herkes “Google Task Mate nedir?” diye arama yapıyor. Ek gelir elde etmek isteyenler...

Yurt Dışında En Çok İzlenen Türk Dizileri

Ülkemizde yabancı diziler bir hayli sevilerek izleniyor. Bazıları Türk dizilerini hiç beğenmese de yurt dışında en çok izlenen Türk dizileri, sevilerek takip ediliyor. Dünyanın...

Yeni Koronavirüs Yasakları – Sokağa Çıkma Yasağı Saatleri

Koronavirüs vakalarının hızla yükselmesinin ardından ülkemizdeki ölüm sayısı ve salgının bulaşma düzeyi her geçen gün artıyor. Yeni koronavirüs yasakları ise vaka artışlarını biraz önler...