Cuma, Kasım 27, 2020
Ana Sayfa Sinema ve Dizi Matrix 4 Konusu Ne Olacak?

Matrix 4 Konusu Ne Olacak?

Efsane film serisi Matrix, 4. filmi ile seyircileri ile buluşacak. Matrix 4 konusu ne olacağı ise merak ediliyor. İlk filmi 1999 yılında yayınlanan Matrix serisi, her yeni filminde seyircinin beklentisini artırmayı başarıyor. 

2019 yılında duyurulan ve 2020 yılında çekimlerine başlanan Matrix 4, izleyicileri aksiyon ve macera dolu yepyeni bir hikayenin beklediğinin sinyallerini veriyor. 

Matrix 4 Konusu Ne Olacak? 

Matrix 4 konusu ne olacağı yönünde sosyal medyadan ve film ekibine yapılan röportajlardan ufak ufak bilgiler sızıyor. Setten yayınlanan iki videonun ardından film hakkındaki bilgiler biraz daha netleşti. 

Matrix 4 filmini serinin diğer filmleri gibi Lana Wachovski yazdı. Ayrıca yönetmen koltuğunda da Lana Wachovski bulunuyor.

Filmin konusu hakkında çok fazla bilgi bulunmasa da ilk üç filmde bulunan boşlukları geçmişe dönük küçük kesitlerle dolduracağı tahmin ediliyor. 

Senaryo yazarı bir açıklamasında Trinity karakterinin daha ön planda olduğunu söylemesi akıllara diğer filmlere göre daha farklı bir kurgu olacağını getirdi. Bilinen gerçek şu ki filmde bol bol aksiyon sahneleri bulunacak.

Matrix serisinde başrol olan Thomas Anderson veya takma ismiyle Neo, çok usta bir hackerdır. Neo lakabı ile dijital dünyayı birbirine katan bu usta hackerın başı derde girer. Bazı sebeplerden dolayı siyah takım elbiseleri ve siyah gözlükleri ile dikkat çeken kişiler tarafından yakın takibe alınır. 

Matrix 4 Oyuncuları Kimlerdir?

Matrix 4 konusu eski oyuncuların ve yeni oyuncuların birleşimi ile çok daha heyecanlı olacak. Filmin oyuncu ekibinde yer aldığı açıklanan kişiler şöyledir: 

  • Keanu Reeves 
  • Carrie-Anne Moss 
  • Yahya Abdul-Maten II 
  • Neil Patrick Harris 
  • Monica Belluci 
  • Jessica Henwick 

Filmde oynayacağı kesinleşen isimler yukarıdaki gibidir. Tam olarak oynayacakları belli olmasa da Jada Pinkeet Smith ve Lambert Wilson’un da yer filmde yer alabileceği konuşuluyor. 

Matrix 4 Ne Zaman Çıkacak?

Matrix 4 konusu ne olacağı bir sır gibi saklansa da vizyon tarihi saklanmadı. Filmin ne zaman beyaz perdede olacağı açıklandı. 

2020 yılının ilk aylarında çekimlerine başlanan film 21 Mayıs 2021 tarihinde vizyona girecek. Pandemi sebebiyle set çekimleri aksamış olsa da yapımcı şirket tarafından vizyon tarihine yetişecekleri açıklaması yapıldı.

Son Gönderiler

Google Task Mate Nedir?

Google, kullanıcıların gerçek para kazanabildiği yeni uygulamaları Task Mate’i duyurduktan sonra, herkes “Google Task Mate nedir?” diye arama yapıyor. Ek gelir elde...

Yurt Dışında En Çok İzlenen Türk Dizileri

Ülkemizde yabancı diziler bir hayli sevilerek izleniyor. Bazıları Türk dizilerini hiç beğenmese de yurt dışında en çok izlenen Türk dizileri, sevilerek takip...

Yeni Koronavirüs Yasakları – Sokağa Çıkma Yasağı Saatleri

Koronavirüs vakalarının hızla yükselmesinin ardından ülkemizdeki ölüm sayısı ve salgının bulaşma düzeyi her geçen gün artıyor. Yeni koronavirüs yasakları ise vaka artışlarını...

Kış Aylarında Tüketilmesi Gereken Besinler

Kış mevsimi demek nezle, grip ve salgın hastalıkların hayatımızda iyice yer aldığı aylar demektir. Bu yüzden kış aylarında tüketilmesi gereken besinler, günlük...