Pazar, Haziran 26, 2022
Ana Sayfa Sinema ve Dizi Maraşlı Dizisi Ne Zaman Başlayacak? 2020

Maraşlı Dizisi Ne Zaman Başlayacak? 2020

Dizinin haberleri basına yansıdığından beri televizyon seyircileri tarafından Maraşlı dizisi ne zaman başlayacak oldukça merak konusu oldu.

Ethem Özışık tarafından kaleme alınan ve Kudret Sabancı tarafından yönetilecek olan Maraşlı dizisi ne zaman başlayacak tam olarak netleşmedi. Fakat dizinin çekimlerinin 15 Ekim tarihinde başlayacağı duyuruldu. 

Maraşlı Dizisi Oyuncuları

Maraşlı dizisi ne zaman başlayacak oldukça merak edilen bir konu oldu. Dizinin yayın tarihi kadar dizinin kadrosunda kimlerin yer aldığı da seyirciler tarafından epey merak ediliyor.

Dizinin başrol erkek oyuncusunun en son Yarım Kalan Aşklar dizisinde izlediğimiz Burak Deniz olacağı duyulmuştu. Partner olarak ilk başlarda kadın başrol oyuncusunun Melisa Şenolsun olduğu hakkında dedikodular çıkmıştı fakat en son alınan haberlere göre kadın başrol oyuncusunun Alina Boz olduğu öğrenildi.

Dizinin kadrosunda ayrıca;

  • Rojda Demirer, 
  • Melis İşiten, 
  • Kerem Atabeyoğlu, 
  • Neslihan Acar, 
  • Ahmet Varlı 

gibi önemli isimler de yer alıyor. Atv ekranlarında yer alacak dizinin yapımcılığını ise Burak Sağyaşar ve Timür Savcı  üstleniyor.

Maraşlı Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak? 

Burak Deniz ve Alina Boz’un partner olacağı dizi Kahramanmaraş’ta geçiyor.  Dizi, Kahramanmaraş’ta doğmuş ve büyümüş bir polisin (Burak Deniz), başına gelen belalarla, olumsuzluklarla mücadele ederken Firuze (Alina Boz) isimli bir genç kıza aşık olmasını konu alıyor.

Genç başrol oyuncularıyla ve başarılı oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken Maraşlı dizisinin başlaması televizyon seyircisi tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.


Son Gönderiler