Cuma, Kasım 27, 2020
Ana Sayfa Oyun Lol FPS Arttırma 2020

Lol FPS Arttırma 2020

Lol fps arttırma dendiği zaman akla ilk gelen konular, bilgisayarların oyun süresince performansının düşmesi, takım savaşları sırasında donan ekranlar, koridorda minyon keserken oluşan laglar yüzünden minyon kaçırmak gibi başlıklar olarak değerlendirilebilir. Peki fps arttırma için ne yapılabilir? Aslında bu durum sanıldığı kadar sorunsal ve çözümü olmayan bir durum değil.

Ayrıca Bakınız: LoL Samira Ne Zaman Çıkacak?

Lol FPS Arttırma

Lol FPS Arttırma 2020

Oyunun başında henüz orman canavarları dahi canlanmamışken bu sorunu ortadan kaldırmanız mümkün. Özellikle gölgelendirme ve genel grafik ayarlarını düşürdüğünüzde, çok büyük bir eksiklik olmadan fps durumunuzun arttığına şahit olacaksınız.

Anti virüs Programları FPS Arttırma İçin Engel Mi?

Lol fps arttırma başlığı içerisinde anti virüs programlarının yeri de çok önemlidir. Bazı anti virüs programları oyun ve benzer uygulamaların performans akışlarını direkt olarak negatif yönde etkilerler. Oyun çalışırken ya da bilgisayarı ilk açtığınızda sürekli olarak bu anti virüs programlarını inaktif hale getiriyorsanız, başka bir koruyucu yazılım kullanmanızı öneriyoruz.

Kaspersky, Avas Anti Virüs gibi bilinen koruyucu yazılımların fps arttırma sürecinin önünde bazen ciddi engeller çıkardığını hepimiz biliyoruz. Bu yüzden bilgisayarınızdaki Windows Defender yazılımına güvenmeniz, oyun performansınız için daha iyi olabilir.

Oyun İçi Ayarlar İle Lol FPS Arttırma

Fps arttırma başlığının en çok sorun çözen aksiyonlarından biri de oyun içindeki ayarlardan bazı grafik optimizasyonları uygulamak olacaktır. Çoğu zaman grafikleri aşırı yüksek şekilde kullanmak, aslında oyunun kalitesine çok büyük bir etkide bulunmayan gölgeleri yüksek çözünürlükte ayarlamak oyunun performansına negatif bir etkide bulunabilir.

Lol fps arttırma için ilk olarak bilgisayarınızın arka planında pasif olarak çalışan uygulamaları kontrol etmeniz gerekir. Bazen bir uygulamayı ya da programı kapatmış olsanız dahi arka planda pasif olarak çalıştığından dolayı bilgisayarınızın ve oyunlarınızın performansını direkt olarak düşürebilir.

Ortalama 50-60 fps alıyor olmak sizi oyunun içinde tutacak seviyede yeterli olsa da, eğer sık sık fps drop denilen anlık performans düşüklükleri yaşıyorsanız, yukarıda bahsedilen fps arttırma çözümlerinden birini kullanmanız kesinlikle önerilmektedir. Bunun ardından hem oyun içindeki yetkinliğinizin, hem de takımınıza yaptığınız skor katkısının arttığını göreceksiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Gönderiler

Google Task Mate Nedir?

Google, kullanıcıların gerçek para kazanabildiği yeni uygulamaları Task Mate’i duyurduktan sonra, herkes “Google Task Mate nedir?” diye arama yapıyor. Ek gelir elde...

Yurt Dışında En Çok İzlenen Türk Dizileri

Ülkemizde yabancı diziler bir hayli sevilerek izleniyor. Bazıları Türk dizilerini hiç beğenmese de yurt dışında en çok izlenen Türk dizileri, sevilerek takip...

Yeni Koronavirüs Yasakları – Sokağa Çıkma Yasağı Saatleri

Koronavirüs vakalarının hızla yükselmesinin ardından ülkemizdeki ölüm sayısı ve salgının bulaşma düzeyi her geçen gün artıyor. Yeni koronavirüs yasakları ise vaka artışlarını...

Kış Aylarında Tüketilmesi Gereken Besinler

Kış mevsimi demek nezle, grip ve salgın hastalıkların hayatımızda iyice yer aldığı aylar demektir. Bu yüzden kış aylarında tüketilmesi gereken besinler, günlük...