Pazar, Haziran 26, 2022
Ana Sayfa Sinema ve Dizi Love and Monster Ne Zaman Çıkacak? 2020 Yeni Fragman

Love and Monster Ne Zaman Çıkacak? 2020 Yeni Fragman

Teen Wolf dizisiyle tanıdığımız ünlü oyuncu Dylan O’Brein’in başrolünde yer aldığı, Michael Matthews’in yönettiği Love and Monster filmi sinemaseverler tarafından merakla bekleniyor.  Filmin kadrosunda Michael Rooker, Ariana Greenblatt, Ellen Holman gibi ünlü isimler de yer alıyor. Filmin yapımcılığını ise Shawn Levy üstleniyor.

Love and Monster Konusu

Filmin konusu, gerçekleşen canavar kıyametinden sonra insanlar sığınaklarda, ıssız yerlerde yaşayarak hayatta kalmaya çalışırlar. Başrolde yer alan Joel ise sevdiklerinden uzak düşmüştür. Sevgilisi Amiee ise ondan oldukça uzak bir bölgede, yaklaşık 80 mil uzaklıkta bir kolonide yaşamaktadır.

Joel bir gün şans eseri radyodan Amiee’e denk gelir ve ona ulaşmak için yola çıkmaya karar verir. Amee’yi yeniden bulan Joel onu tekrar kaybetmek istememektedir. 

Joel’in sevgilisine ulaşmak için çıktığı yolda başına gelenleri, canavarlarla ettiği mücadele filmin ana konusunu oluşturmaktadır. Sevgilisine ulaşma yolunda başına gelen kimi zaman komik kimi zamansa macera dolu yolculuk izleyenleri sıkmadan kendine bağlayacak gibi duruyor.

Love and Monster Ne Zaman Çıkacak?

Aşkına ulaşmak için canavarlarla mücadele etmeyi göze alan Joel’in maceralarını konu alan Love and Monster filminin 16 Ekim tarihinde izleyiciyle buluşması planlanıyor. Bilimkurgu, macera-romantik türünde yer alan filmin vizyona girmesi heyecanla bekleniyor. 

Merakla beklenen Love and Monster filminin yayımlanan ilk fragmanına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Son Gönderiler