Cuma, Kasım 27, 2020
Ana Sayfa Sinema ve Dizi İyi Aile Babası Dizisi Ne Zaman Başlayacak

İyi Aile Babası Dizisi Ne Zaman Başlayacak

Süreç Film tarafından yapımcılığı üstlenilen iyi aile babası dizisi ne zaman ? Dizinin oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor? Televizyon izleyicisi tarafından merakla beklenen diziye dair bilgilere bu yazımızdan ulaşabilirsiniz. 

İyi Aile Babası Oyuncuları

Güldür Güldür Show programında beğenerek izlediğimiz; Kolonya Cumhuriyeti, Arif V 216 ve Jet Sosyete gibi yapımlarda yer alan Çağlar Çorumlu ve Canım Ailem, Ulan İstanbul gibi dizilerde başarılı oyunculuğuyla dikkat çeken Şebnem Bozoklu ekranlara bir aile komedisiyle birlikte geri dönüyor. 

Ayrıca dizinin kadrosunda ekranların sevilen yüzleri yer alıyor: 

  • İpek Bilgin, 
  • Melek Baykal, 
  • Timur Acar, 
  • Bahar Şahin, 
  • Salih Kalyo, 
  • Bahar Suer. 

Birbirinden başarılı ve yetenekli oyuncuları kadrosunda barındıran iyi aile babası dizisi ne zaman başlayacak merak konusu. 

İyi Aile Babası Dizisi Konusu

İstanbul’da yaşayan geleneksel bir aileyi konu alan dizide, bu ailenin başına gelenler konu alınacak. Sit-com türünde olan dizide anne ve babanın başlarına gelen tüm olumsuzluklara rağmen hayata dair umutlarını ve neşelerini kaybetmemeleri işlenecek. 

iyi Aile Babası Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Tayfun Güneyer tarafından yazılan ve Hakan Algül’ün yönettiği İyi Aile Babası Show TV’de başlayacak. Dizinin yayın tarihi tam olarak belirtilmedi fakat yeni sezonda televizyon ekranlarında yer alacak. 

iyi aile babası dizisi ne zaman başlayacak ve hangi gün ekranlarda olacak ilerleyen günlerde belli olacak gibi duruyor. Tarih netleştiği an biz de yazımızı güncelleyerek size bilgi vereceğiz, bizi takip etmeye devam edin!
Son Gönderiler

Google Task Mate Nedir?

Google, kullanıcıların gerçek para kazanabildiği yeni uygulamaları Task Mate’i duyurduktan sonra, herkes “Google Task Mate nedir?” diye arama yapıyor. Ek gelir elde...

Yurt Dışında En Çok İzlenen Türk Dizileri

Ülkemizde yabancı diziler bir hayli sevilerek izleniyor. Bazıları Türk dizilerini hiç beğenmese de yurt dışında en çok izlenen Türk dizileri, sevilerek takip...

Yeni Koronavirüs Yasakları – Sokağa Çıkma Yasağı Saatleri

Koronavirüs vakalarının hızla yükselmesinin ardından ülkemizdeki ölüm sayısı ve salgının bulaşma düzeyi her geçen gün artıyor. Yeni koronavirüs yasakları ise vaka artışlarını...

Kış Aylarında Tüketilmesi Gereken Besinler

Kış mevsimi demek nezle, grip ve salgın hastalıkların hayatımızda iyice yer aldığı aylar demektir. Bu yüzden kış aylarında tüketilmesi gereken besinler, günlük...