Pazartesi, Kasım 30, 2020
Ana Sayfa Sosyal Medya İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme 2020

İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme 2020

Instagram profil fotoğrafı büyütme stolk yapmayı sevenlerin en çok kullandığı yöntemlerden biridir. Gizli hesapların içine girilip fotoğraf ve videolar görülmediği için profil fotoğrafı büyütülüp incelenmek istenebilir. Gayet basit bir şekilde instagram profil fotoğraflarını büyütebilirsiniz.

Profil fotoğrafını büyütmek istediğiniz hesap illa ki gizli hesap olmak zorunda değildir. Açık hesapların veya takip ettiğiniz hesapların da profil fotoğraflarını büyütebilirsiniz. Çünkü profil fotoğrafları çok küçük bir dairenin içinde yer alır. 

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme Nasıl Yapılır?  

İnstagramda yer alan profil fotoğraflarını büyütüp incelemek isterseniz, uygulamalardan yardım almanız gerekecektir. Uygulama kullanmadan da fotoğraf büyütme işlemini yapabilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip ederek Instagram profil fotoğrafını büyütebilirsiniz:
  1. Öncelikle fotoğrafını büyütmek istediğiniz hesaba girin. 
  2. Ardından Instagram sayfasının ekran görüntüsünü alın. 
  3. Ekran görüntüsünü aldığınız fotoğrafı galerinizde büyütün.
Yukarıdaki adımları takip ettiğinizde instagram profil fotoğrafı kaliteli bir şekilde büyümeyecektir. Fotoğraf bulanık ve bozuk olacaktır.
Instagram profil fotoğrafı büyütme işlemini daha kaliteli ve net bir şekilde yapmak istiyorsanız çeşitli uygulamalardan yardım alabilirsiniz. Bu uygulamalara veya web sitelerine, profil fotoğrafını büyütmek istediğiniz hesabın URL yapıştırdığınızda, profil fotoğrafını net ve büyütülmüş bir şekilde size iletiyorlar.

Instagram Profil Fotoğrafı Büyütme İşlemi Paralı Mı?

Instagram profil fotoğraflarını büyütürken buna özel geliştirilmiş araçlardan faydalanabilirsiniz. Bu araçlar genellikle ücretlidir. Ücretsiz demo sürümü olanlar da bulunmaktadır. Tek seferlik bir işlem için demo sürümlerinden yararlanabilirsiniz. Birden fazla sefer kullanacaksanız ücret ödemeniz gerekebilir. 

Son Gönderiler

Netflix Türkiye Aralık Ayı Programı

Netflix Türkiye aralık ayı programı dolu dolu geliyor. Programda yeni başlayacak diziler, sezon devamı yapanlar ve filmler bulunuyor. Aralık ayı programında bir...

Google Task Mate Nedir?

Google, kullanıcıların gerçek para kazanabildiği yeni uygulamaları Task Mate’i duyurduktan sonra, herkes “Google Task Mate nedir?” diye arama yapıyor. Ek gelir elde...

Yurt Dışında En Çok İzlenen Türk Dizileri

Ülkemizde yabancı diziler bir hayli sevilerek izleniyor. Bazıları Türk dizilerini hiç beğenmese de yurt dışında en çok izlenen Türk dizileri, sevilerek takip...

Yeni Koronavirüs Yasakları – Sokağa Çıkma Yasağı Saatleri

Koronavirüs vakalarının hızla yükselmesinin ardından ülkemizdeki ölüm sayısı ve salgının bulaşma düzeyi her geçen gün artıyor. Yeni koronavirüs yasakları ise vaka artışlarını...