Cuma, Kasım 27, 2020
Ana Sayfa Sosyal Medya Facebook Nasıl Dondurulur? 2020

Facebook Nasıl Dondurulur? 2020

Her geçen gün kullanıcı sayısında büyük artışlar yaşayan en popüler uygulamalardan birisi olan Facebook, bazı kitlelere hitap edememeye başlamasıyla birlikte üye kayıpları da yaşamaya başladı. Facebook nasıl dondurulur sorusu belli gruplar arasında yoğun bir şekilde bilgi alışverişi yaratıyor. En kolay şekilde Fecabook hesabınızı nasıl donduracağınızı sizlerle inceleyeceğiz. 

Facebook Nasıl Dondurulur? 

Üye kayıt işlemlerinin en kolay şekilde gerçekleşmesine izin veren Facebook platformu hesap dondurma işlemlerinde de aynı özelliğe sahip durumda. Facebook nasıl dondurulur sizlerle. 

  • Facebook sayfanızı açıp, ayarlar ve gizlilik paneli üzerinden “ayarlar” sütununa tıklayınız.
  • Sol tarafta yer alan “Facebook Bilgilerin” sütununa tıklayınız.
  • Açılan “Facebook Bilgilerin” panelinin en altında “Dondurma ve Silme” bölümü bulunuyor.
  • Bu bölümü kullanarak hızlı bir şekilde hesabınızı dondurabilir ve kalıcı olarak silebilirsiniz.

Genç kitlelerin ilgisini yitirmeye başladığı Facebook uygulaması belirli yaşlardaki kullanıcıları kaybetmeye başladı. Bu hesap dondurma işlemlerinin artış göstereceği aşikar.

Dondurulan Facebook Hesabı Nasıl Geri Açılır?

Hesabınızı dondurmanızın ardından bir pişmanlık hissederek Facebook’a geri dönmek isterseniz yöntem çok basit. Hesabınızı yeniden açabilmeniz için iki yöntem bulunuyor.

  • İlk olarak Facebook üzerinden giriş yapmayı deneyerek hesabınızı aktif hale getirebilirsiniz.
  • Diğer bir yöntem ise, çeşitli diğer uygulamalara Facebook ile giriş yapmayı deneyerek hesabınızı aktif hale getirebilirsiniz. 

Hesabınızı yeniden geri açma işlemi için kayıtlı mail adresinize veya telefon numaranıza erişiminiz olması gerekmektedir. 

Son Gönderiler

Google Task Mate Nedir?

Google, kullanıcıların gerçek para kazanabildiği yeni uygulamaları Task Mate’i duyurduktan sonra, herkes “Google Task Mate nedir?” diye arama yapıyor. Ek gelir elde...

Yurt Dışında En Çok İzlenen Türk Dizileri

Ülkemizde yabancı diziler bir hayli sevilerek izleniyor. Bazıları Türk dizilerini hiç beğenmese de yurt dışında en çok izlenen Türk dizileri, sevilerek takip...

Yeni Koronavirüs Yasakları – Sokağa Çıkma Yasağı Saatleri

Koronavirüs vakalarının hızla yükselmesinin ardından ülkemizdeki ölüm sayısı ve salgının bulaşma düzeyi her geçen gün artıyor. Yeni koronavirüs yasakları ise vaka artışlarını...

Kış Aylarında Tüketilmesi Gereken Besinler

Kış mevsimi demek nezle, grip ve salgın hastalıkların hayatımızda iyice yer aldığı aylar demektir. Bu yüzden kış aylarında tüketilmesi gereken besinler, günlük...