Pazar, Haziran 26, 2022
Ana Sayfa Teknoloji Exxen Üyelik İptali Nasıl Yapılır? Abonelik İptali

Exxen Üyelik İptali Nasıl Yapılır? Abonelik İptali

Exxen 1 Ocak 2021 itibariyle yayın hayatına başladı ve 1 hafta ücretsiz üyelik kampanyası sundu. Üye olanlar ve olmak isteyenler Exxen üyelik iptali nasıl yapılır merak ediyorlar. Çünkü 7 günün ardından Exxen paketlerinden birisine ödeme yapmaları gerekiyor.

Exxen Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Exxen üyelik iptalini doğru zamanda yapmazsanız, platform kredi kartınızdan para çekebilir. Abonelik iptali için 7 gün dolmadan elinizi çabuk tutmalısınız.

Exxen’de iki çeşit abonelik bulunuyor. İlk abonelik 9,90 TL değerindedir ve platformda yer alan tüm içeriklere erişim imkanı verir. Ayrıca reklam barındırır. İkinci abonelik paketi ise 19,90 TL’dir. Bu paket hem tüm içeriklere erişme imkanı verir hem de reklam barındırmaz.

19,90 TL olan paketin 7 gün ücretsiz deneme özelliği bulunuyor. Birçok kişi bu fırsattan faydalanmak istiyor. 7 gün kullanılıp üyeliğin nasıl iptal edileceğini merak ediyor. 

Exxen üyelik iptali için yardım bölümünde açıklama yapılmıştır. Açıklamada “hesabım sayfasında bulunan ‘iptal et’ butonunda Exxen aboneliğini iptal edebilirsin” ifadesi yer alıyor. Bu ifadeden yola çıkarak hesabım bölümüne ilerlediğinizde böyle bir butonla karşılaşamayacaksınız. Çünkü bu buton henüz eklenmemiştir.

Yani Exxen’de şu an için abonelik iptali yapamazsınız. İptal et butonun neden aktif değil veya ne zaman aktif edilecek bilinmiyor. Eminiz ki platformdaki bu buton en kısa sürede etkin hale gelecektir. Eğer Exxen tarafından konu ile ilgili açıklama yapılırsa yazımızı sizler için güncelleştireceğiz.

Son Gönderiler