Pazar, Haziran 26, 2022
Ana Sayfa Teknoloji Exxen Ne Zaman Çıkacak? 2020 Exxen Çıkış Tarihi

Exxen Ne Zaman Çıkacak? 2020 Exxen Çıkış Tarihi

Exxen, Acun Medya tarafından kurulan dijital yayın platformudur. Exxen’in BluTV, Netflix, Amazon Prime Video, Puhutv gibi dijital platformlara rakip olması amaçlanıyor. Bu yüzden Exxen ne zaman çıkacak oldukça merak ediliyor. Exxen, daha yeni duyurulduğu için platform hakkında çok fazla bilgi bulunmamaktadır. Şu an Exxen’in bir web sitesi ve bir de Instagram sayfası vardır. Ancak web sitesinde hiçbir hizmet yer almamaktadır.

Ayrıca Bakınız: Netflix Kapatılıyor Mu?

Exxen Ne Zaman Çıkacak Belli Oldu Mu?

Exxen’in ne zaman çıkacağına dair net bir tarih belli değil. Ancak Exxen’in resmi web sitesi ve Instagram hesabında “çok yakında” ifadesi yer almaktadır. Bu ifadeden yola çıkarak Exxen’in kısa bir süre içerisinde hizmete başlayacağı tahmin ediliyor.

Exxen’de Ne Tarz İçerikler Yer Alacak?

Exxen Ne Zaman Çıkacak 2020

Exxen’de rakip platformlarda olduğu gibi dizi, film ve belgeseller yer alacak. Acun Medya şirketi dizi ve filmlere kıyasla daha çok yarışma formatları ürettikleri için, Exxen’de bol bol yarışma programlarının olması bekleniyor. Hatta Acun Ilıcalı’ya ait olan TV8 kanalındaki yarışma içeriklerinin Exxen’de de eş zamanlı olarak yayına sunulması tahmin ediliyor.

Exxen Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Exxen ne zaman çıkacak belli olmadığı gibi Exxen’in fiyatı da belli değildir. Exxen’in rakipleri gibi aylık abonelik sistemine dayalı olacağı tahmin ediliyor. Yayına başladığı ilk dönemde kitle oluşturmak adına bazı içerikleri ücretsiz sunacak olması da beklenen durumlardan biridir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Gönderiler