Pazar, Haziran 26, 2022
Ana Sayfa Oyun Euro Truck 2 Dil Değiştirme Nasıl Yapılır? 2020

Euro Truck 2 Dil Değiştirme Nasıl Yapılır? 2020

Euro Truck 2 dil değiştirmeyi öğrenmeden önce gelin bir oyunu hatırlayalım. Farklı kamyon markalarının bulunduğu ve oyuncuların kendilerine seçtikleri farklı modelde araçlarla seferler yaparak para kazandıkları bir oyun olduğunu hemen hemen hepimiz biliyoruz. Güncellemeler ve geliştirmeler ile de oyuna farklı hava grafikleri, şoför kiralama ya da çeşitli şirketler açma gibi özellikler eklenmiştir.

Oyunun detaylarının yanı sıra gelin, Euro Truck 2 dil değiştirme nasıl yapılıyor birlikte inceleyelim. 

Euro Truck 2 Dil Nasıl Değiştirilir?

Son zamanlarda birçok Euro Truck 2 oyuncusu farklı dilde açılan oyunlarının dilini nasıl düzeltecekleri sorusunu sık sık tarayıcılara soruyor. Çözümü ise oldukça basit. 

Araç seçimi yaptığını ekran açıldığında alt tarafta beşer seçenekten oluşan iki farklı sekme göreceksiniz. Bu sekmelerden sağ taraftakinde üçüncü sırada sizi ayarlara götürecek olan simgeye tıklamanız gerekiyor.

Hangi Ayarları Takip Etmeliyiz?

Euro Truck 2 dil değiştirme adımları aşağıdaki gibidir:

  • İlk açmamız gereken simge, birçok platformda ayarlar için kullanılan dişli çark simgesine oldukça benziyor. Tıkladıktan sonra karşınıza altı seçenekten oluşan bir menü çıkacaktır.  
  • Burada ise menüde üçüncü sırada gözüken seçeneğe tıklamanız gerekiyor. Yedi kelimelik açıklaması olan bu simge ön taraftan bir kamyona benziyor.
  • Sonrasında ise açılan menüde üstten beşinci sekmeyi açmanız gerekiyor. Bu sekmede oyununuz şu an İngilizce ise ‘Language’ yazıyor olmalı. 
  • Sekmeyi açtığınızda Türkçe seçeneğini bulmalı ve seçmelisiniz. 

Okla gösterilen seçenek üzerinden Türkçe dilini seçtiğinizde, başka bir şey yapmanıza gerek kalmadan menü Türkçe olarak kullanıma açılacaktır. Bu noktadan sonra oyunu ana dilinizde oynayarak keyfini çıkarabilirsiniz. Umarız yazımız işinize yaramıştır, keyifli oyunlar. 

Son Gönderiler