Pazar, Haziran 26, 2022
Ana Sayfa Oyun Eski Brawl Stars Nasıl İndirilir? 2021

Eski Brawl Stars Nasıl İndirilir? 2021

Brawl Stars en sevilen mobil oyunlardan birisidir. Supercell belirli periyotlarda oyuna güncelleme getirir. Eski Brawl Stars nasıl indirilir sorusu ise bu güncellemelerin sonunda oyuncuların aklına gelmektedir. Yeni güncellemeyi beğenmeyen oyuncular eski sürümü geri elde edebilmenin arayışına girerler.

Brawl Stars mobil oyun olduğu için yasal olarak App Store veya Play Store’da yer alır. Oyuna güncelleme geldiğinde bu iki uygulama mağazasında yayınlanır. Güncellemenin gelmesinin ardından uygulama mağazalarındaki eski sürümler kalkmış olur.


Eski Brawl Stars Nasıl İndirilir?

Oyuna güncelleme geldiğinde eski sürümünün hükmü kalmamaktadır. Eski sürümde oyuna ait bazı özellikler çalışıyor olsa bile oyunu tam anlamıyla çalıştıramazsınız. Sorun yaşamadan Brawl Stars oynamak isterseniz, oyunu güncel tutmanızı öneririz.

Eski Brawl Stars sürümleri bazı kişiler tarafından kopyalanarak web sitelerinde veya forumlarda yayınlanır. Çeşitli web sitelerinde eski Brawl Stars barındırdığını iddia eden dosyalar görebilirsiniz. Bu dosyaların büyük bir çoğunluğu çalışmaz. Bu nedenle eski Brawl Stars nasıl indirilir sorusuna cevap olması için tavsiye edebileceğimiz bir web sitesi veya kaynak kısa yolu bulunmuyor.

Brawl Stars’ın eski sürümüne ait dosyalar yalnızca Android işletim sistemine sahip cihazlar için bulunur. iOS işletim sistemli bir cihazda eski Brawl Stars çalıştıramazsınız. Zaten oyunu güncel olarak oynamanız en doğrusudur. Aksi takdirde oyunda maçlara giremeyecek ve ilerleme kat edemeyeceksiniz.

Son Gönderiler