Cumartesi, Kasım 28, 2020
Ana Sayfa Sinema ve Dizi En Yeni Filmler 2020

En Yeni Filmler 2020

Film izleyerek birçok hayat tanırız. Kendimizi farklı karakterlerin düşünce dünyasında buluruz. Sürekli yeni filmler çıktığı için en yeni filmler hangileri olduğu takip edilmesi zor bir hal alıyor. Dünyanın çeşitli yerlerinden film camiasına yeni yapımlar ekleniyor. 2020 yılında çıkmış yeni filmlerin bir kısmını sizler için derledik.

Ayrıca Bakınız: IMDB Yüksek Filmler

En Yeni Filmler 2020

Yarına Tek Bilet

Yarına Tek Bilet, 2020 yılının en yeni filmler arasında sayılabilir. Netflix platformunda yayına giren film, Ankara’dan İzmir’e giden iki kişinin kesişen hayatını konu etmektedir. Birbirleriyle oldukça zıt karakterlere sahip olan iki kişi yolculuk esansında tanışırlar ve artık farklı bir hayata sahip olurlar.

Filmin fragmanı:

Tenet

Tenet, dünyayı kurtarmak için casusluk yapan bir kahramanı anlatıyor. Gerçek zaman ve mekanlarda geçmeyen film aksiyon ve bilim kurgu türlerindedir.

Filmin fragmanı:

Mulan

4 Eylül 2020 tarihinde vizyona giren film, piyasada bulunan en yeni filmler arasında bulunmaktadır. Film, Çin İmparatorluğu’nun her aileden bir erkeğin orduda görev alması gerektiği emrini vermesiyle başlar. Babası eskiden usta bir dövüşçü olmasına rağmen şu an çok hasta olan Mulan, erkek kılığına girerek babasının yerine orduya katılır.

Filmin fragmanı:

Fırtınalı Soygun

Fırtınalı Soygun filmi, konusunu ismiyle çok güzel açıklamaktadır. Fırtınalı bir gecede yapılması planlana büyük soygunu engellemek isteyen polis ve soygunu yapmaya kararlı olan çete üyeleri arasındaki çatışmayı konu etmektedir.

Filmin fragmanı:

Pretoria’dan Kaçış

En yeni filmler arasında, biyografi türünde beğenilen film Pretoria’dan Kaçış’tır. Film, 1970’li yıllarda gerçekleştirilen gizli operasyonlarda önemli görevler üstlenen Tim Jenkin ve Stephen Lee’nin hayatlarını anlatmaktadır.

Filmin fragmanı:

Uzun Zaman Önce

Uzun Zaman Önce, eşinin kendisini aldattığı düşünen adamın kardeşiyle birlikte işlediği cinayeti konu almaktadır. Eşinden şüphelenen Ahmet, yapacakları için suçsuz olan kardeşi Mehmet’i de alet eder.

Filmin fragmanı:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Gönderiler

Google Task Mate Nedir?

Google, kullanıcıların gerçek para kazanabildiği yeni uygulamaları Task Mate’i duyurduktan sonra, herkes “Google Task Mate nedir?” diye arama yapıyor. Ek gelir elde...

Yurt Dışında En Çok İzlenen Türk Dizileri

Ülkemizde yabancı diziler bir hayli sevilerek izleniyor. Bazıları Türk dizilerini hiç beğenmese de yurt dışında en çok izlenen Türk dizileri, sevilerek takip...

Yeni Koronavirüs Yasakları – Sokağa Çıkma Yasağı Saatleri

Koronavirüs vakalarının hızla yükselmesinin ardından ülkemizdeki ölüm sayısı ve salgının bulaşma düzeyi her geçen gün artıyor. Yeni koronavirüs yasakları ise vaka artışlarını...

Kış Aylarında Tüketilmesi Gereken Besinler

Kış mevsimi demek nezle, grip ve salgın hastalıkların hayatımızda iyice yer aldığı aylar demektir. Bu yüzden kış aylarında tüketilmesi gereken besinler, günlük...