Cuma, Kasım 27, 2020
Ana Sayfa Kimdir Elanur Polat Kimdir? 2020

Elanur Polat Kimdir? 2020

Son dönemin en popüler yayıncı fenomenleri arasında yer alan Elanur Polat kimdir? Elanur Polat kaç yaşında? İşte tüm bu merak edilen soruları kısa bir şekilde sizlere aktarmaya çalışacağız. Öncelikle Elanur Polat kimdir sorusuyla başlayalım.

Elanur Polat Kimdir ve Nerelidir?

Elanur Polat kimdir? Elanur Polat; 30 Aralık 2000 tarihinde Ordu ilinde dünyaya geldi. Sıradan bir ailenin kızı olarak büyümekte olan Elanur Polat, arkadaşlarının önerileri sayesinde yayıncı olmaya karar verdi. 

RunalexX kullanıcı adı ile açmış olduğu yayınlarda kısa bir süre içerisinde büyük kitlelere ulaşan Elanur Polat’ın an itibariyle binlerce takipçisi bulunuyor. Twitch platformunda 230 Bin civarı bir takipçisi bulunan Elanur Polat, çıkartmış olduğu ”Bela” isimli şarkısı ile de YouTube’da 20 milyon izlenme başarısını elde etmişti.

Elanur Polat Kaç Yaşında

Elanur Polat kimdir? 2020 yılı itibariyle 20 yaşında bir fenomen olan Elanur Polat, yayıncılığı dışında aynı zamanda genç bir öğrencidir. Şu an Bilgisayar Programcılığı bölümünde eğitimine devam eden genç fenomen, grafik ve web tasarım işleriyle de ilgilendiğini söylüyor. 

Elanur Polat kaç yaşında diye merak eden siz değerli okurlarımız için hazırlamış olduğumuz bu yazımızda, genç yayıncı hakkında kısa bir şekilde bilgiler vermeye çalıştık.

Elanur Polat YouTube Kanalı

Nam-ı diğer RunalexX olarak da bilinen Elanur Polat, 2017 yılında YouTube platformuna da giriş yapmıştı. An itibariyle genç yayıncının şu an 303 Bin YouTube abonesi bulunuyor. 

Önceki İçerikSelinay Saf Kimdir? 2020
Sonraki İçerikDuygu Atıl Kimdir? 2020

Son Gönderiler

Google Task Mate Nedir?

Google, kullanıcıların gerçek para kazanabildiği yeni uygulamaları Task Mate’i duyurduktan sonra, herkes “Google Task Mate nedir?” diye arama yapıyor. Ek gelir elde...

Yurt Dışında En Çok İzlenen Türk Dizileri

Ülkemizde yabancı diziler bir hayli sevilerek izleniyor. Bazıları Türk dizilerini hiç beğenmese de yurt dışında en çok izlenen Türk dizileri, sevilerek takip...

Yeni Koronavirüs Yasakları – Sokağa Çıkma Yasağı Saatleri

Koronavirüs vakalarının hızla yükselmesinin ardından ülkemizdeki ölüm sayısı ve salgının bulaşma düzeyi her geçen gün artıyor. Yeni koronavirüs yasakları ise vaka artışlarını...

Kış Aylarında Tüketilmesi Gereken Besinler

Kış mevsimi demek nezle, grip ve salgın hastalıkların hayatımızda iyice yer aldığı aylar demektir. Bu yüzden kış aylarında tüketilmesi gereken besinler, günlük...