Pazartesi, Kasım 30, 2020
Ana Sayfa Kimdir Duygu Atıl Kimdir? 2020

Duygu Atıl Kimdir? 2020

Twitch platformuyla birlikte kendisini tanıdığımız namı diğer Lylo, League of Legends ve CS:GO yayınları ile ün kazanmıştır. Duygu Atıl Kimdir? Neler yapar? sorularını hep birlikte inceleyeceğiz.

Yayınlarına başlamasının ardından kısa sürede yüksek takipçi kitlelerine ulaşan Lylo yaşadığı ifşa krizi sonucunda uzun bir süredir sosyal medyadan uzak yaşamaktadır. 

Duygu Atıl Kimdir? Neler Yapar?

Twitch platformundan Lylo nickiyle tanıyor olsak da gerçek ismi Duygu Atıl’dır. 18 Ekim 1997 yılında İzmir’de doğan genç yayıncı eğitimine de yine doğduğu yer olan İzmir’de devam etmektedir. Duygu, Ege Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünde eğitimini sürdürmektedir.

Nickinin anlamı kendisine sorulduğunda Live Your Live Online şeklinde açıklamasını yapmıştır. 2017 yılında yayınlara başlamasıyla birkaç yıl içinde büyük kitlelere ulaşan Lylo geride bıraktığımız 2019 yılı itibariyle yaşadığı ifşa krizi nedeniyle tüm sosyal medya platformlarından uzaklaşıp, yokluğa karıştı.

Duygu Atıl kimdir soruları son bir yıl içinde ifşa görüntülerinin yayınlanmasından ötürü olsa gerek arama motorlarında büyük yer kaplıyor. Eski erkek arkadaşı tarafından sızdırılan görüntüler çok kısa bir sürede tüm Twitch aleminin ve sosyal medyanın gündemi oldu.

Duygu Atıl Geri Dönecek Mi?

Görüntülerin sızdırılmasının ardından açtığı ilk yayınla birlikte Twitch canlı yayın izlenme rekorunu kırdı. Kısa bir süre daha yayınlara devam etmesinin ardından gelen tepkilerden uzaklaşmak amacıyla Twitch platformundaki ve diğer sosyal medya platformlarındanki tüm hesaplarını kapattı ve yayınlarını sonlandırdı.

Şimdilerde Instagramda lyloofficial nickli gizli hesabıyla yer alan Duygu 25.5k takipçiye sahip. Tekrardan sosyal medyaya döneceğinin sinyallerini veriyor.

Son Gönderiler

Netflix Türkiye Aralık Ayı Programı

Netflix Türkiye aralık ayı programı dolu dolu geliyor. Programda yeni başlayacak diziler, sezon devamı yapanlar ve filmler bulunuyor. Aralık ayı programında bir...

Google Task Mate Nedir?

Google, kullanıcıların gerçek para kazanabildiği yeni uygulamaları Task Mate’i duyurduktan sonra, herkes “Google Task Mate nedir?” diye arama yapıyor. Ek gelir elde...

Yurt Dışında En Çok İzlenen Türk Dizileri

Ülkemizde yabancı diziler bir hayli sevilerek izleniyor. Bazıları Türk dizilerini hiç beğenmese de yurt dışında en çok izlenen Türk dizileri, sevilerek takip...

Yeni Koronavirüs Yasakları – Sokağa Çıkma Yasağı Saatleri

Koronavirüs vakalarının hızla yükselmesinin ardından ülkemizdeki ölüm sayısı ve salgının bulaşma düzeyi her geçen gün artıyor. Yeni koronavirüs yasakları ise vaka artışlarını...