Pazar, Haziran 26, 2022
Ana Sayfa Anime Dr. Stone 2.Sezon Ne Zaman?

Dr. Stone 2.Sezon Ne Zaman?

Son zamanların en sevilen animelerinden olan yapım, sosyal medyada Dr. Stone 2.Sezon ne zaman ? sorusunun hedefi konumunda. İlk sezonuyla birlikte büyük bir seyirci kitlesine ulaşan animenin ikinci sezonu sevenleri tarafından heyecanla bekleniyor. 

Peki Dr. Stone 2.sezon ne zaman ? Anime serisinin ikinci sezonunda Seyirciyi neler bekliyor? Dilerseniz birlikte inceleyelim.

Dr. Stone Konusu ve 1. Sezon

Ishigami adında 16 yaşında bir genç dahinin, insan medeniyetinin tüm izlerinin yok olmaya başladığı bir dünyada uyanmasıyla başlıyor aksiyon dolu hikaye. Genç dahi kendisine bir alan yaratarak yaşanan olayları ve taşlaşmış insanları incelemeye başlıyor.

Dizide, genel hatlarıyla, dünya üzerinde hiçbir kalıntının kalmamış olması ve gezegenimizin hiçliğe doğru sürüklenmeye başlaması karşısında yaşananlar olaylar işleniyor. İlk sezonuyla birlikte büyük bir seyirci kitlesi kazanan animenin 2.sezonu şimdiden merak konusu durumunda.

Dr. Stone 2.Sezon Ne Zaman?

Geçtiğimiz günlerde Shonen Jump dergisinde 2.sezonu duyurulan animenin resmi internet sitesinden 2.sezon fragmanı yayınlandı. Fragmana buradan ulaşabilirsiniz.  

Uzun zamandır beklenen ikinci sezon hakkında gelen paylaşımlardan sonra seyirci kitlesi heyecanını gizleyemedi. İlk sezonuyla anime ödüllerine de layık görülen yapımın ikinci sezon başlangıç tarihi deyim yerindeyse dört gözle bekleniyor.

Yapılan açıklamalara göre Dr.Stone seyircilerini birkaç ay daha bekletecek ve animenin 2.sezonu 2020 Aralık ayında seyircisiyle buluşacak. 2.sezonun Stone Wars (Taş Savaşları) ismiyle yayınlanacağı da gelen bilgiler arasında.Son Gönderiler