Pazar, Haziran 26, 2022
Ana Sayfa Oyun CS:GO Kan Silme Kodu 2020

CS:GO Kan Silme Kodu 2020

CS GO kan silme kodu ile oyun içerisinde ki fps değerinizi yeterli seviyeye getirebilirsiniz. Günümüzde oynanan online oyunlar arasında en popüler oyunlardan biri olan CS GO’da yapacağınız ufak bir kod değişikliği ile bilgisayarınızın kasma probleminin önüne geçebilirsiniz. İşte CS GO kan silme kodu detayları…

CS GO Kan Silme Kodu

CS GO kan silme kodu, oyunun cfg, yani config adı verilen dosyalarının en önemli komutlarından bir tanesidir. Özellikle günümüz piyasası ile kaliteli bir bilgisayar almakta zorlanabiliyoruz. Bu yüzden oyunlarda kasma ve donma problemleri ile karşı karşıya kalabiliyoruz. CS GO kan silme kodu ile bu kasma problemini yeterli düzeyde azaltmış olabiliriz. Oyun içerisinde duvarlara sıçrayan kanların ortadan kalkması için ”+speed; r_cleardecals” komutunu yazmanız yeterlidir.

CS:GO Kan Silme Kodu Örneği

Cs Go oyununda ki kan silme kodu ile fps değerinizi arttırabilirsiniz. Cfg dosyanıza nasıl ulaşacağınıza anlatmadan önce, bu kodu tam olarak yazılışının bind shift ”speed; r_cleardecals” olduğunu öğrenelim. Şimdi bu kodu yazabilmek için cfg dosyasına nasıl ulaşmamız gerektiğine bakalım.

Config dosyasına ulaşabilmek için öncelikle Steam’i açıyoruz. Hemen ardından Oyunlar – Counter Strike Global Offensive yazısına sağ tıklıyoruz. Buradan ise ”özellikler” butonuna tıklıyoruz. Çıkan pencerede ”yerel dosyalara göz at” sekmesine basıyoruz. Karşımıza CS GO klasörleri geliyor ve buradan ”cfg” dosyasına basıp, üst kısımdaki kodu buraya yapıştırıyoruz.

 


Son Gönderiler