Cumartesi, Mayıs 28, 2022
Ana Sayfa Oyun Civilization 6 Hileleri 2020

Civilization 6 Hileleri 2020

Sid Meier’in PC için ” Civilization ” oyunu o kadar çekici ki, çoğu oyuncu artık oyunun hızını artırmak için ilginç yollar arıyor. Oyun deneyimlerini güçlendirmek isteyen oyuncular için artık Civilization 6 Hileleri 2020 yılında güncellendi. İşte sınırsız para kazanma, tüm haritayı ortaya çıkarma ve diğerleri arasında tanrı modu ile ilgili hileler ve püf noktaları.

Ayrıca Bakınız : Brawl Stars Elmas Kodu 2020 Güncel

Harita Nasıl Ortaya Çıkarılır

Civilization 6 Hileleri 2020

Civilization 6da haritayı ortaya çıkarmak zaman alan bir iştir, özellikle de fazladan izciler için kaynak ve zamandan tasarruf etmek istiyorsanız. Ek olarak, haritanın tamamını bilmek, diğer sivillerin nerede olduğunu bilmenizi sağlar. Neyse ki, Civilization 6 Hileleri 2020 bir hata ayıklama konsolu, haritadaki her şeyi bir kerede ortaya çıkarmanıza olanak tanır. Ancak, bu oyun içi aktivasyonu gerçekleştirmek için config.ini dosyasını değiştirmeniz gerektiğinden işlem biraz risklidir.

Bunu yapmak için Sid Meier’in Civilization 6kurulum klasörünü bulmanız gerekir. Büyük olasılıkla, ya Steam Uygulamaları klasörünüzde ya da Belgeler / Oyunlarım / Sid Meier’s Civilization 6 / config.ini içindedir. Config.ini’yi Not Defteri’nde açın ve DebugPanel = o yazan satırı kontrol edin. değeri 1 olarak değiştirmeniz gerekir.

Altın,kaynaklar, inanç hileleri

İşte Civilization 6 Hileleri 2020 listesindeki diğer işlemler: Oyuna dönerek, ~ sembolüne basarak hata ayıklama menüsüne erişebilirsiniz. Bu, ekranın üst kısmında komutlar ve iki ok , ki bunlar hata ayıklama menüsüne erişmek için kullanılabilir, yazabileceğiniz bir çubuk getirecektir.

Yukarı ok, yazdığınız komutların bir kaydını gösterirken, aşağı ok sizi hata ayıklama görünümü menüsüne götürür.Hata ayıklama görünümü menüsüne “reveal all” yazarsanız, Civilization 6haritasının tamamını ortaya çıkaracaktır. Aynı yere “explore all” yazarsınız bütün haritayı keşfedilmiş olarak önünüze serebilirsiniz.

Gerçek Civilization 6 Hileleri 2020 seviyesine erişmek istiyorsanız, oyunun resmi bir parçası olarak kullanılamayacaklarından, onları manuel olarak eklemek için Civilization 6 trainer yüklemeniz gerekir. Bu sayede sınırsız altın, kaynaklar, inançlar ve eylemler gibi hile yöntemleri elde edebilir, araştırma, işe alma ve inşa sürecini hızlandırabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Gönderiler